Specjalisci od Sex Dolls na polskim rynku

Gwarancja najniższej ceny

Ponad 1000 lalek w magazynie

Przeczytaj koniecznie: utrzymanie lalki realdoll

Lalka erotyczna jest cennym nabytkiem dla wielu osób. Chcesz cieszyć się tym jak najdłużej. Dzięki naszym wskazówkom utrzymanie Twojej lalki erotycznej będzie dziecinnie proste.

Wskazówki dotyczące czyszczenia twojej lalki erotycznej

1. Czyszczenie genitalia lalek erotycznych

Najlepiej jest czyścić pochwę, odbyt i otwór gębowy lalki po każdym użyciu. Nawet jeśli użyłeś/aś prezerwatywy podczas penetracji. Dzięki odpowiedniej higienie nie dasz szansy bakteriom i grzybom, a Twoja lalka erotyczna pozostanie w lepszym stanie.

Lalkę erotyczną ze stałą i wyjmowaną pochwą można czyścić na różne sposoby. Jak to zrobić prawidłowo i czego do tego potrzebujesz?

Stałą pochwę można szybko i łatwo umyć pod prysznicem intymnym (dopochwowym). Najpierw przepłucz pochwę roztworem letniej wody i łagodnego mydła antybakteryjnego. Następnie dokładnie wypłucz pochwę wyłącznie letnią wodą. Zawsze otrzymujesz bezpłatny intymny prysznic ze swoją lalką erotyczną na SeksLaleczki.pl.

Wyjmowaną pochwę można łatwo wyczyścić, zdejmując ją z lalki. Oczyść pochwę pianą z letniej wody i łagodnego mydła antybakteryjnego. Po oczyszczeniu dokładnie opłucz pochwę letnią wodą; ważne jest, aby po umyciu nie pozostały żadne resztki mydła.

Wyczyść odbyt i usta swojej lalki erotycznej łatwo i szybko za pomocą intymnego (pochwowego) prysznica.

Po umyciu nie zapomnij ponownie dokładnie osuszyć okolic intymnych. Osusz miejsca intymne miękką chłonną ściereczką, znaną również jako “ściereczka z mikrofibry”. Jest to ściereczka wykonana ze specjalnego materiału, który nie uszkadza części intymnych. Co więcej, ściereczka z mikrofibry jest bardzo chłonna.

2. Czyszczenie lalek erotycznych

Ważne jest, aby czyścić ciało swojej lalki co 4-5 tygodni. Pod prysznicem, w wannie lub z wiadrem mydlin: mycie ciała może odbywać się na różne sposoby.

5 przydatnych wskazówek dotyczących oczyszczania ciała lalki

Jeśli zamierzasz wyczyścić ciało swojej lalki erotycznej, weź pod uwagę następujące kwestie:

Zawsze czyść ciało swojej lalki produktami odpowiednimi dla bardzo wrażliwej skóry, znanymi również jako “hipoalergiczne”. Produkty te sprawiają, że delikatna skóra twojej lalki jest elastyczna i miękka, a także zapobiegają jej uszkodzeniom. Nie używaj agresywnych, ściernych lub wybielających środków czyszczących. Może to niepotrzebnie uszkodzić skórę.

Nie używaj gąbki ani szczotki, lecz rękawicy z mikrofibry. Użycie gąbki lub szczotki może spowodować zarysowania.

Czy używasz wiadra mydlin do czyszczenia ciała swojej lalki? Regularnie wymieniaj wodę w wiadrze. Dzieje się tak dlatego, że za każdym razem, gdy zanurzasz rękawicę z mikrofibry w wodzie, ryzykujesz rozmazanie części brudu z powrotem na swojej lalce erotycznej. Ważne jest, aby zawsze dokładnie spłukać ciało letnią wodą, aby uniknąć pozostałości mydła.

Czyścisz swoją lalkę erotyczną w wannie lub pod prysznicem? Następnie upewnij się, że metalowa szyjka lalki nie ma kontaktu z wodą. Ma to zapobiec rdzewieniu metalowego bolca. Dla ochrony użyj plastikowej torby, aby zapobiec zamoczeniu bolca.

Zawsze starannie myj ciało swojej lalki erotycznej. Mocne polerowanie i szorowanie jest niepotrzebne i powoduje niepotrzebne zużycie.

Ponownie, dobrze osusz ciało po umyciu. Delikatnie osusz ciało, wykonując ruchy osuszające. Najlepiej miękką, chłonną ściereczką z mikrofibry.

3. Pielęgnacja skóry seks lalki

Użyj talku (pudru dla niemowląt), aby przedłużyć żywotność swojej lalki erotycznej. Talk utrzymuje skórę elastyczną i chroni ją przed brudem, kurzem i innymi czynnikami zewnętrznymi. Używaj talku w połączeniu z dużym pędzlem do makijażu. Pozwala to na łatwe rozprowadzenie pudru na skórze.

4. Pielęgnacji włosów Sex Doll

Aby utrzymać perukę twojej seks-lalki w dobrym stanie, ważne jest, aby nie plątać jej za pomocą szczotki lub grzebienia. Czyść perukę swojej lalki co 4-5 tygodni. Częstsze czyszczenie jest niepotrzebne i powoduje niepotrzebne zużycie włosów.

Przed czyszczeniem zdejmij treskę z głowy lalki. Aby oczyścić włosy, użyj szamponu do włosów zniszczonych i/lub suchych. Napełnij wiadro letnią wodą i dodaj 2 pompki szamponu. Następnie mocz perukę przez 5-10 minut. Następnie dokładnie spłucz perukę letnią wodą.

Umyłeś/aś jej perukę? Następnie napełnij kolejne wiadro letnią wodą. Wlej 2 pompki odżywki do wiadra. Mocz perukę przez 2-5 minut. Następnie ponownie spłucz perukę letnią wodą.

Pozwól włosom wyschnąć na stojaku do peruk. Nie masz stojaka na peruki? W takim przypadku dobrą alternatywą jest bateria prysznicowa lub wannowa.

Warto wiedzieć, że ważne jest, aby nie czesać peruki, gdy jest jeszcze mokra. Ważne jest również, aby nigdy nie wykręcać peruki. Może to powodować zużycie i splątanie. Treski nie można farbować i nie zalecamy używania źródeł ciepła (takich jak suszarka do włosów lub lokówka).

Jak zapobiegać uszkodzeniom lalki erotycznej?

Lepiej zapobiegać niż leczyć, co dotyczy także uszkodzeń Twojej lalki erotycznej. Nigdy nie można całkowicie wykluczyć, że uszkodzisz swoją lalkę erotyczną, ale jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby zminimalizować ryzyko.

Seks-lalka nie zamoczy się ani nie zwilgotnieje sama z siebie. Dlatego ważne jest, aby podczas penetracji używać lubrykantu na bazie wody. Seks bez lubrykantu powoduje zużycie pochwy, odbytu i jamy ustnej. Co więcej, stosowanie lubrykantu zwiększa komfort podczas penetracji. Nie używaj lubrykantu na bazie silikonu lub oleju. Może to prowadzić do zużycia.

Chroń swoją lalkę przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych, wilgocią i ostrymi przedmiotami. Zapobiegaj upadkom i uderzeniom swojej lalki podczas ruchu. Pamiętaj również, że meble mogą się ścierać na Twojej lalce. Najlepiej jest przechowywać lalkę w pozycji leżącej, tak jak po wyjęciu z pudełka. Uważaj, aby skóra i kończyny nie były napięte. Najlepiej jest przechowywać lalkę erotyczną nago. W przypadku odzieży zawsze istnieje ryzyko niepotrzebnego zrzucania koloru.

Stawy nowej lalki erotycznej mogą być początkowo nieco sztywne. Utrudnia to zginanie stawów. Unikaj dużych sił podczas zginania stawów, aby uniknąć niepotrzebnego zużycia i złamań. Spróbuj delikatnie zgiąć stawy. Z czasem stanie się to naturalnie płynniejsze.

Uważaj na ciemne ubrania i meble. Tekstylia w ciemnych kolorach mogą ścierać się na twojej lalce i powodować plamy. Dlatego ubierz swoją lalkę najlepiej w jasne kolory, takie jak biały lub beżowy. Czy nadal chcesz, aby Twoja lalka erotyczna nosiła ciemny strój? W takim przypadku upewnij się, że wypierzesz strój w wysokiej temperaturze kilka razy przed użyciem. Zmniejsza to ryzyko zrzucania koloru.

Ważne jest, aby nigdy nie umieszczać lalki erotycznej ze standardową stopą w pozycji pionowej. W ten sposób ryzykujesz, że Twoja lalka erotyczna zostanie uszkodzona w sposób niemożliwy do naprawienia. Standardowa stopa nie jest w stanie utrzymać ciężaru szkieletu i tułowia seks-lalki. Chcesz postawić prosto swoją lalkę erotyczną? Jeśli tak, zawsze wybieraj lalki erotyczne z opcją stojącej stopy.

Wykonywanie napraw

Problemy z Twoją lalką erotyczną? Na szczęście większość (drobnych) uszkodzeń możesz łatwo naprawić samodzielnie. W mało prawdopodobnym przypadku uszkodzenia lalki erotycznej, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy Ci rozwiązać problem i wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Masz jeszcze jakieś pytania?

Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc Ci zacząć jak najlepiej.

Dodaj komentarz

Obsługa i kontakt

Szybka konfiguracja na koncie

Śledzenie zamówienia, opłacanie faktur i zmiana danych

Potrzebujesz pomocy?

Chętnie służymy pomocą. Nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji każdego dnia roboczego.