Specjalisci od Sex Dolls na polskim rynku

Gwarancja najniższej ceny

Ponad 1000 lalek w magazynie

Dlaczego nie sprzedajemy małych lalek erotycznych?

Bardzo mała lalka erotyczna jest praktyczna i poręczna dzięki swoim kompaktowym rozmiarom. Regularnie jesteśmy pytani, dlaczego nie sprzedajemy mniejszych lalek erotycznych. Na tym blogu powiemy Ci więcej na ten temat.

Zalety małej lalki erotycznej

Jedną z zalet małych lalek erotycznych jest ich niewielki rozmiar. Waga przeciętnej seks-lalki waha się między 25 a 50 kilogramów. Zazwyczaj cięższe modele zawdzięczają swoją wagę wzrostowi i rozmiarowi miseczki. Mała lalka erotyczna jest znacznie lżejsza, a zatem łatwiejsza w obsłudze. W ten sposób łatwo posprzątasz małą lalkę erotyczną i nie musisz się już obawiać ciekawskich współlokatorów. Mimo to mamy swoje powody, dla których nie sprzedajemy bardzo małych lalek erotycznych.

Dlaczego lepiej nie kupuj małej lalki erotycznej

Stopień realizmu może się różnić w zależności od marki i modelu, ale większość małych lalek erotycznych jest mniej realistyczna. Większość klientów jest bardzo wizualna i szuka rzeczywistych doświadczeń. Mniejsze lalki erotyczne zazwyczaj wyglądają mniej realistycznie, ponieważ sam wyglądasz na bardzo dużego. Co więcej, ciało jest często nieproporcjonalne, ponieważ piersi i pośladki lalki erotycznej są bardzo duże w porównaniu do reszty ciała.

Dlaczego nie sprzedajemy małych lalek erotycznych?

Po prostu, nie popieramy tego. Na kilku zagranicznych stronach internetowych kupowane są bardzo małe lalki erotyczne, zwane również “lalkami dziecięcymi”. Te lalki erotyczne są wielkości malucha lub dziecka. Chociaż lalki te nie są (jeszcze) zakazane w Holandii, uważamy, że może to pomóc w normalizacji pedofilii. Nie popieramy tego i dlatego sprzedajemy tylko lalki erotyczne o wyglądzie dorosłych.

Tors seks-lalki jako ręczna alternatywa

Szukasz kompaktowej lalki erotycznej o wyglądzie osoby dorosłej? W takim razie tors lalki erotycznej może być dla Ciebie. Tors lalki erotycznej ma wygląd osoby dorosłej, ale nie ma rąk i nóg. To sprawia, że tułów lalki erotycznej jest mniej ciężki niż przeciętna lalka erotyczna. Innymi słowy: kompaktowa i poręczna lalka erotyczna, ale realistyczna i realistyczna.

Torsy lalek erotycznych

Kompaktowe lalki erotyczne o realistycznym i realistycznym wyglądzie.

Dodaj komentarz

Obsługa i kontakt

Szybka konfiguracja na koncie

Śledzenie zamówienia, opłacanie faktur i zmiana danych

Potrzebujesz pomocy?

Chętnie służymy pomocą. Nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji każdego dnia roboczego.