Specjalisci od Sex Dolls na polskim rynku

Gwarancja najniższej ceny

Ponad 1000 lalek w magazynie

Wszystko, co musisz wiedzieć o WM Doll

Jeśli szukasz Sex Doll, prawdopodobnie natkniesz się na WM Doll. WM Doll jest liderem na rynku lalek erotycznych wykonanych z wysokiej jakości tworzywa TPE. W tymartykule przedstawiamy historię stojącą za WM Dolljakość i opcje lalek erotycznych WM Doll oraz powody, dla których warto wybrać WM Doll..

Szacowany czas czytania: 6 minut

Treść tego artykułu:

O WM Doll

Marka WM Doll została założona w 2005 roku a zatem istnieje już od jakiegoś czasu. W ostatnich latach marka nosiła kilka nazw, jedna z poprzednich nazw brzmiała Jinsan Doll. W tłumaczeniu na polski oznacza to “doskonały lalka”. Do 2010 roku WM Doll specjalizowała się głównie w produkcji manekinów. Od 2010 roku WM Doll skupia się na rozwoju seks lalek.

Do 2010 roku sekslalki wykonane były głównie z silikonu. Produkcja sillikonowych lalek seksbyła wówczas (i nadal jest) bardzo droga. Ponieważ według WM Doll jest to inne i bardziej korzystne, z powodzeniem opracują sekslalkę wykonaną z TPE .. TPE oznacza termoplastyczny elastomer i jest niedrogą alternatywą dla silikonu. W wielu przypadkach lalki erotyczne wykonane z TPE są oceniane lepiej niż te wykonane z silikonu.

W ciągu ostatnich 10 lat WM Doll stała się światowym liderem w produkcji realistycznych lalek erotycznych. Praktycznie wszystkie nowe rozwiązania pochodzą od inżynierów WM Doll. . Marka regularnie wprowadza nowe aktualizacje do swoich produktów, w tym do szkieletu i użytych materiałów,. w wyniku czego każda nowa WM Doll jest zawsze nieco lepsza niż poprzednia generacja.

Możliwości i opcje WM Doll

W świecie lalek erotycznych WM Doll symbolizuje kreatywność i jakość. Znajduje to odzwierciedlenie w zróżnicowanej gamie modeli, wersji i dodatkowych opcji do wyboru. Do wyboru jest ponad 25 typów lalek WM Doll, które można skonfigurować według własnych upodobań za pomocą dodatkowych opcji. Obejmują one rodzaj stopy i pochwy, oraz kolor skóry, oczu i włosów. . Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych opcjach? Możesz przeczytać wszystko na ten temat w naszych często zadawanych pytaniach. Poniżej wymieniliśmy konkretne opcje WM Doll.

Szkielet premium

W WM Doll zawsze możesz wybrać szkielet standardowy lub premium. Taki standardowy szkielet jest solidny i wytrzymały, ale ma nieco mniej opcji ruchu niż szkielet premium. Większość lalek erotycznych WM Doll, które można znaleźć w Internecie, jest sprzedawana ze standardowym szkieletem bez opcji premium.

Szkielet premium ma dodatkowe punkty artykulacji, które nazywamy stawami. Pozwala to naśladować więcej ludzkich ruchów za pomocą lalki erotycznej, co zwiększa realistyczny efekt. Nie doda to wiele podczas seksu lub przytulania, ale jeśli chcesz użyć lalki do sesji zdjęciowych lub ustawić ją w ekscytującej pozie, szkielet premium zdecydowanie dodaje wartości.

Do niedawna szkielet premium nie był odpowiedni dla początkujących użytkowników, ponieważ był zbyt delikatny. Tymczasem obecna generacja szkieletu premium została ulepszona do tego stopnia, że jest bardzo dobrą opcją dla każdego klienta.

Usta z językiem

Specjalnie dla miłośników seksu oralnego, każda spersonalizowana lalka WM Doll jest dostępna z realistycznym językiem. Przenosi to realistyczne doznania na najwyższy poziom.

Stopa z funkcją stania

Standardowa stopa lalki WM Doll nie ma funkcji stania, co oznacza, że Sex Doll może tylko siedzieć i leżeć. Jeśli chcesz ustawić WM Doll w pozycji pionowej, podstawa stojąca oferujetaką możliwość. Należy jednak pamiętać, że lalka erotyczna musi być podparta lub oparta o coś dla stabilności. Trzy szpilki są widoczne na spodzie stóp, dostępne są zaślepki, dzięki czemu wygląda to ładniej.

Żelowe piersi

W przypadku wielu oferowanych lalek erotycznych masz wybór między standardowymi piersiami lub pustymi piersiami. W 2020 r. WM Doll wprowadził do tego trzecią opcję: piersi żelowe. W przypadku piersi żelowych piersi są wypełnione inną kompozycją TPE, dzięki czemu piersi są bardziej “żelowe“. Te żelowe piersi poruszają się bardziej naturalnie, dzięki czemu żelowe piersi wyglądają bardziej jak prawdziwe piersi kobiety.

Pochwa stała lub wyjmowana

Standardowe modele WM Doll mają stałą pochwę, więc nie można jej wyjąć. W SeksLaleczki.pl również to polecamy. Możesz zamówić lalkę WM Doll z wyjmowaną pochwą.. Jestto w zasadzie szczelina na krocze, którą można wyjąć z lalki erotycznej, na przykład w celu wypłukania. Przeczytaj wszystko o różnicy między stałą a wyjmowaną pochwą w tym artykule.

Włosy łonowe

Standardowe modele WM Doll są dostarczane bez włosówłonowych. Czy chcesz, aby Twoja lalka od WM Doll miała włosy łonowe? Dzięki niestandardowej konfiguracji możesz wybrać jedną z trzech opcji, od subtelnej do pełnego zarostu.

Na co powinno się zwrócić uwagę przy zakupie WM Doll?

Waga

Jeśli chcesz kupić lalkę WM Doll, ważne jest, aby wziąć pod uwagę wagę lalki erotycznej.. W kolekcji WM Doll jest ogromna różnorodność długości ciała i postaw, dlatego istnieje duża różnica w wadze. Na przykład większość cięższych modeli ma większą długość ciała i większy rozmiar miseczki. Wyższa lalka erotyczna jest często bardziej realistyczna, ale ma również większą wagę. To samo dotyczy rozmiaru piersi. W niektórych przypadkach waga lalki WM Doll może wynosić nawet 50 kilogramów.

Wymiary

Szczególnie w przypadku transportu i przechowywania lalki erotycznej WM Doll ważne jest, aby wziąć pod uwagę jej wymiary. Jeśli chcesz odebrać swoją nową lalkę WM Doll z naszego sklepu w Zwolle, dobrze jest wcześniej sprawdzić, czy pudełko zmieści się w Twoim samochodzie. Lalka WM Doll o długości 166 cm zapakowana jest w pudełko o wymiarach 160x43x28 cm.. Rozmiar ten pasuje do prawie wszystkich samochodów typu hatchback i kombi, ale nie zawsze do samochodów typu sedan.

Autentyczność

Lalki erotyczne WM Doll są bardzo popularne i dlatego też szeroko kopiowane. Te imitacje lalek erotycznych prawie zawsze niższej jakości niż oryginalne lalki WM Doll.. Przeczytajw dalszej części tego artykułu, jak mieć 100% pewności, że kupujesz autentyczną lalkę WM Doll.

Czas dostawy

Jeśli kupiszmodelmagazynowy WM Doll w SeksLaleczki.pl, zawsze zostanie on dostarczony do Ciebie w ciągu 2-5 dni roboczych.. Jeśli wolisz spersonalizowaną sekslalkę od WM Doll, , powinieneś/aś spodziewać się dłuższego czasu dostawy. Stosowany przez nas realistyczny czas dostawy wynosi około 5-6 tygodni.

Spersonalizowane a ze stanu.

W WM Doll jest wiele możliwości. Czy zdecydujesz się na sekslalkę z magazynu lub wolisz sekslalkę spersonalizowaną? Coz kosztami, czasem dostawy, jakością i dodatkowymi funkcjami? Aby uczynić tę kwestię bardziej przejrzystą, poniżej wymieniliśmy jej zalety iwady..

Na zamówienie Ze stanu magazynowego
Czas dostawy 5-6 tygodni 2-5 dni robocze
Możliwości Spośród 25 typów ciała i bardzo wielu opcji Wybór spośród najpopularniejszych modeli i ograniczonej liczby opcji
Cena Często może znacznie wzrosnąć, ponieważ wiele opcji wiąże się z dodatkowymi kosztami. Cena jest często nieco korzystniejsza. Ponieważ kupujemy hurtowo, często możemy wynegocjować, aby większość opcji była wliczona w cenę. Dlatego zawsze otrzymujesz stojącą stopę, szkielet premium i, w modelach, w których jest to możliwe, żelowe piersi w standardzie.
Jakość Jakość jest lepsza niż w przypadku większości marek, ale potencjalnie może być nieco niższa niż w przypadku modeli stockowych. Posiadamy tylko najpopularniejsze i najbardziej zaawansowane modele na stanie. W rezultacie jakość jest zawsze zmaksymalizowana.

Chociaż liczba opcji w modelach stockowych jest często ograniczona, często możesz uzyskać zupełnie inny wygląd dzięki dodatkowej peruce lub dodatkowemu zestawowi oczu. Spójrz na trzy przykłady tego samego identycznego modelu poniżej.

Nasza rada jest taka, aby wybrać model stockowy, a następnie dostosować go do własnych upodobań, na przykład zmieniając kolor oczu lub perukę. Jeśli twoje wymagania są znacznie bardziej specyficzne, na przykład bardzo ciemny odcień skóry lub pełniejsza sylwetka, lepszym rozwiązaniem będzie spersonalizowana lalka erotyczna.

Jak rozpoznać prawdziwą WM Doll?

Do 2016 roku WM Doll nie rejestrowała prawidłowo swojej własności intelektualnej.. Umożliwiłoto konkurentom bezproblemowe wykorzystywanie ikopiowaniewszystkich zdjęć i innych materiałów WM Doll .. Od 2016 roku WM Doll chroni nazwę marki,modelki i wszystkie materiałyzdjęciowe, zapewniając Im silniejszą pozycję.. Następnie wiele,głównie firm zostało pozwanych i zaprzestało sprzedaży imitacji lalek erotycznychWMDoll.

Chociaż w Europie coraz częściej dochodzi do ataków na sprzedawców imitacji lalek erotycznych WM Doll,nadal można kupić podróbki poza Europą, zwłaszcza w Chinach.Nabywcomw Holandii i Belgii nadal regularnie grożą wysokie grzywnyza import tych podrobionych produktów..

Wiele sklepów internetowych w Holandii nieświadomie sprzedaje fałszywe lalki erotyczne WM Doll za pośrednictwem dostawców fałszywie podszywających się pod WM Doll.. Na szczęście dość łatwo jest rozpoznać podróbkę WM Doll. Skorzystaj z poniższych 4 wskazówek, aby uniknąć zakupu podrobionej lalki WM Doll.

  1. Kupując lalkę WM Doll, zawsze otrzymujesz instrukcję z certyfikatem autentyczności. Certyfikat autentyczności zawiera kod, za pomocą którego można zweryfikować autentyczność na oficjalnej stronie WM Doll.
  2. WM Doll zawsze pakuje swoje lalki w bardzo wytrzymałe opakowania, jak na zdjęciu. To opakowanie jest nawet wzmocnione drewnianą konstrukcją wewnątrz, aby zapewnić WM Doll dodatkową ochronę podczas transportu.
  3. Lalki WM Doll należy zawsze kupować w sklepie z holenderskim znakiem jakości, takim jak ValuedShops lub Thuiswinkel.org.
  4. Zawsze sprawdzaj fizyczny adres sklepu (internetowego), a w razie wątpliwości odbierz zamówienie najlepiej w sklepie. W ten sposób można również bezpośrednio sprawdzić lalkę przed zabraniem jej do domu.

Jakie akcesoria są dołączone za darmo?

Lalki WM Doll są standardowo wyposażone w szereg akcesoriów, dzięki czemu można z nich korzystać od razu. Dołączone akcesoria to:

  • Instrukcja obsługi + Certyfikat autentyczności
  • Losowy ubiór
  • Zestaw pielęgnacyjny składający się z: prysznica dopochwowego, rękawiczek, ręcznika i grzebienia

Często zadawane pytania dotyczące WM Doll

Zależy to głównie od własnego gustu, budżetu i tego, do czego chcesz używać lalki erotycznej,. WM Doll ma dużą kolekcję modeli z wieloma różnymi opcjami i funkcjami. Znajduje to również odzwierciedlenie w cenie. Szukasz najlepszej jakości,czy na przykład używasz swojej lalki do profesjonalnej fotografii? W takim razie WM Doll to zdecydowanie dobry wybór. Chcesz model premium, ale nieco bardziej przystępny cenowo? W takim razie koniecznie sprawdź DuchDoll.

WM Doll nieustannie inwestuje w doskonałość. Rezultatem jest kolekcja unikalnych lalek o najlepszej możliwej jakości, w której WM Doll musi stosować nieco inny proces produkcji i wymaga więcej pracy ręcznej. W rezultacie WM Dolls są droższe niż lalki innych marek.

Losowy ubiór jest zawsze dołączony do lalki erotycznej WM Doll . Jest ku temu kilka powodów. Po pierwsze, w większości przypadków ubiór widoczny na zdjęciu jest produkowany tylko raz, a lalka często pozostaje w produkcji znacznie dłużej. Ponadto niektóre ubiory są używane tylko przez fotografa, ponieważ nieco mniej odpowiednie do długotrwałego użytkowania i mogą czasami powodować pewne przebarwienia na skórze.

Oczywiście, że model ze zdjęcia otrzymasz. Pamiętaj jednak, że zdjęcia zostały wykonane przez profesjonalnego fotografa, więc oświetlenie może być nieco inne niż w domu. W niektórych przypadkach peruka sfotografowanej modelki nie jest już dostępna. W takim przypadku WM Doll zawsze zapewnia podobne peruki w tym samym kolorze i najwyższej jakości.

Sex Dolls od WM Doll dość drogie, dlatego zawsze mamy do 100 modeli w naszym własnym magazynie w Holandii.. Ponadtowielu klientów, którzy wybierają lalki WM Doll, ma bardzo specyficzne gusta, co sprawia, że odsetek niestandardowych lalek WM Dolls jest duży.

Dodaj komentarz

Obsługa i kontakt

Szybka konfiguracja na koncie

Śledzenie zamówienia, opłacanie faktur i zmiana danych

Potrzebujesz pomocy?

Chętnie służymy pomocą. Nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji każdego dnia roboczego.