Specjalisci od Sex Dolls na polskim rynku

Gwarancja najniższej ceny

Ponad 1000 lalek w magazynie

Uważaj na fałszywe sklepy internetowe z lalkami erotycznymi

Oszustwa w sklepach internetowych stają się coraz bardziej powszechne. Czy sklep internetowy oferuje lalki erotyczne w nierealistycznie niskich cenach i pomimo tych okazyjnych cen, czy wszystkie modele są w magazynie? Zachowaj więc szczególną czujność! W tym artykule znajdziesz praktyczne wskazówki dotyczące zapobiegania oszustwom.

Oszustwa internetowe są bardziej powszechne niż myślisz

Według Stowarzyszenia Konsumentów w 2019 r. 1 na 5 sklepów internetowych w Holandii był nieuczciwy lub fałszywy (Stowarzyszenie Konsumentów, 11 czerwca 2019 r.). Według RTL News, liczba przypadków cyberprzestępczości podczas kryzysu koronawirusowego jest 6,8 razy wyższa niż w tym samym okresie w ciągu ostatnich trzech lat (RTL News, 19 czerwca 2020 r.).

Tak więc, podczas gdy średnia liczba nieuczciwych sklepów internetowych w całym kraju jest bardzo wysoka, spodziewamy się, że będzie ona jeszcze wyższa w przypadku artykułów erotycznych. W końcu kto lubi zgłaszać oszustwa przy zakupie artykułów erotycznych?

Sprawdź, sprawdź, sprawdź jeszcze raz

Istnieje coraz więcej fałszywych stron internetowych z realistycznymi lalkami erotycznymi. Te nieuczciwe sklepy internetowe nie zawsze są łatwe do wykrycia. Niektóre fałszywe witryny wykorzystują adres internetowy zawierający nazwę, tożsamość korporacyjną i/lub logo prawdziwego sklepu internetowego. Strony te oferują lalki w nierealistycznie niskich cenach, czasami z rabatami sięgającymi 70%.

Wadą jest to, że większość z tych sklepów internetowych jest online tylko przez kilka dni lub tygodni. W rezultacie nie pojawiają się one w oficjalnych bazach danych oszustów. Szybko znikają, a następnie powracają pod inną nazwą. Zamawiając coś w fałszywym sklepie internetowym, albo nie otrzymasz nic, albo otrzymasz podrobiony produkt. Często są to kopie znanych marek, takich jak WM Doll i DutchDoll.

Chcesz mieć pewność, że kupujesz autentyczny produkt? W tym artykule przeczytasz, jak sprawdzić, czy lalka erotyczna jest prawdziwa czy fałszywa.

10 wskazówek, jak rozpoznać fałszywy sklep internetowy

Bez względu na to, jak bardzo jesteś ostrożny, oszustwo w sklepie internetowym może przytrafić się każdemu. Ale możesz się przed tym uchronić. Dzięki wskazówkom SeksLaleczki.pl możesz przechytrzyć fałszywe strony internetowe. Dajemy Ci 6 wskazówek i porad, jak wykryć oszustów.

Zwróć szczególną uwagę na adres url

Adres url strony internetowej (lub adres strony internetowej) wymaga dodatkowej uwagi. Fałszywe sklepy internetowe często używają adresu URL, który jest bardzo podobny do znanego sklepu internetowego, ale nieco inny. W ostatnich latach pojawiły się na przykład fałszywe strony internetowe podszywające się pod BCC, Tele2 lub Wehkamp.

W pasku adresu brakuje litery "s" w https i kłódki

Wiarygodne strony internetowe zawsze mają blokadę z przodu paska adresu. Dzięki temu przesyłane przez Ciebie informacje są bezpieczne. Zawsze pamiętaj, że nie mówi to nic o zawartości witryny (witryn). Przestępcy mogą również tworzyć strony internetowe z tym zabezpieczeniem.

Błędy językowe

W nierzetelnym sklepie internetowym teksty są (często) tłumaczone za pomocą Tłumacza Google lub błędów ortograficznych skopiowanych z innych stron internetowych. Błędy językowe mogą wskazywać, że coś jest nie tak.

Brak etykiety

Znak jakości, taki jak Thuiswinkel.org lub ValuedShops, wzbudza zaufanie. Sprawdź na stronie internetowej marki, czy dany sklep internetowy rzeczywiście jest jej członkiem.

Zachowaj szczególną ostrożność w przypadku WM Doll, JY Doll i 6YE.

Obecnie masowe kopie znanych marek, takich jak WM Doll, JY Doll, 6YE, a nawet DutchDoll są oferowane za pośrednictwem fałszywych stron internetowych. Chcesz kupić lalkę erotyczną znanej marki? Zachowaj więc szczególną czujność. Jeśli coś jest zbyt piękne, by mogło być prawdziwe, często takie jest.

60-70% zniżki i wszystko w magazynie

Na fałszywych stronach internetowych lalki erotyczne są często oferowane po nierealistycznie niskich cenach, czasami nawet o 60-70% niższych. Dodatkowe podejrzenia: jeśli wszystkie lalki są w magazynie pomimo tych wyczynowych cen.

Brak danych kontaktowych i tylko funkcja czatu

W przypadku niewiarygodnych stron internetowych kontakt z nimi jest często niemożliwy. Czy możesz skontaktować się z nami tylko za pośrednictwem funkcji czatu na stronie internetowej lub przez e-mail? Jeśli tak, może to oznaczać, że coś jest nie tak.

Wymagane konto i tylko jeden sposób płatności

Nieuczciwe sklepy internetowe zawsze chcą dużo o tobie wiedzieć. Niegodne zaufania sklepy internetowe prawie zawsze wymagają utworzenia konta w celu złożenia zamówienia. Możesz zapłacić (z góry) tylko w jeden sposób, na przykład kartą kredytową lub Blikiem.

Brakuje numeru Izby Handlowej lub jest on nieprawidłowy

Zawsze sprawdzaj, czy na stronie internetowej znajduje się numer Izby Handlowej. A jeśli tak, to czy jest to poprawne. Niektóre nieuczciwe sklepy internetowe używają numeru Izby Handlowej innej firmy o podobnej nazwie.

Strona została uruchomiona bardzo niedawno

Jest to podejrzane, jeśli sklep internetowy został zarejestrowany bardzo niedawno i złożył wniosek za granicą. Dlatego zawsze sprawdzaj, kiedy strona została uruchomiona za pośrednictwem: who.is lub sidn.nl

Jeśli coś jest zbyt piękne, by mogło być prawdziwe, często takie jest

60% zniżki na lalkę erotyczną od WM Doll. Brzmi pięknie, prawda? Nierzetelne sklepy internetowe często mają bardzo konkurencyjne ceny. Zawsze zadawaj sobie pytanie, czy cena wywoławcza nie jest zbyt korzystna, aby mogła być prawdziwa. W tym artykule możesz przeczytać więcej o strukturze cen lalek erotycznych. W razie wątpliwości sprawdź opinie o danej witrynie w innych miejscach. Sprawdź również listę fałszywych stron internetowych na politie.nl i w organizacji hallmark.

Dodaj komentarz

Obsługa i kontakt

Szybka konfiguracja na koncie

Śledzenie zamówienia, opłacanie faktur i zmiana danych

Potrzebujesz pomocy?

Chętnie służymy pomocą. Nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji każdego dnia roboczego.