Specjalisci od Sex Dolls na polskim rynku

Gwarancja najniższej ceny

Ponad 1000 lalek w magazynie

Wszystko, co musisz wiedzieć o DutchDoll

Czy jesteś oczarowany DutchDoll i chcesz wiedzieć wszystko na ich temat? W tym artykule wyjaśniamy wszystkie zalety, wady i punkty zainteresowania.

Szacowany czas czytania: 6 minut

Treść tego artykułu:

O DutchDoll

Podobnie jak nazwa DutchDoll sugeruje, że jest to marka lalek erotycznych z Holandii. DutchDoll jest synonimem przystępnej jakości od 2017 roku. Pod względem ceny i jakości modele są podobne do marki Firedoll, ale w DutchDoll modele są standardowo wyposażone w luksusowe funkcje, takie jak szkielet EVO + i żelowe piersi. Nie jest zatem zaskakujące, że DutchDoll w krótkim czasie stała się najlepiej sprzedającą się marką w kilku krajach.

Najlepsza jakość i trwałość w atrakcyjnej cenie – to właśnie oznacza DutchDoll . Podczas opracowywania najnowszej generacji DutchDolls, wprowadzonej na rynek w sierpniu 2023 r.,dokładnie uwzględniono życzenia i potrzeby europejskich użytkowników. Na przykład, wszystkie modele są standardowo wyposażone w szkielet EVO+ z ulepszonymi stawami. W rezultacie ruchy DutchDoll są tak elastyczne i płynne, że trudno je odróżnić od prawdziwych.

Popularne opcje w standardzie w zestawie

Aby uzyskać najbardziej realistyczne wrażenia, chcesz, aby wszystko było dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. W wielu przypadkach osiągasz to poprzez zaznaczenie sporej listy opcji. Nie można więc pominąć takich opcji jak żelowe piersi, stojące stopy i szkielet dłoni. Wielu dostawców oferuje te opcje za dodatkową opłatą. Ma to negatywny wpływ nie tylko na cenę, ale także na czas dostawy. W przypadku wielu marek czas ten szybko wzrasta do 9 tygodni.

Ponieważ większość klientów chce tych opcji i chce lalki w swoich domach tak szybko, jak to możliwe, wDutchDoll dokonali już tego wyboru za klienta. Wszystkie modele są zatem standardowo wyposażone w większość luksusowych opcji.

Interesują Cię opcje premium dołączane standardowo do każdej lalki DutchDoll?

Każda lalka DutchDoll ma wyjątkowo miękką i realistyczną skórę (TPE v3.0). Skład tego nowego rodzaju skóry sprawia, że czujesz się jeszcze bardziej jak prawdziwa kobieta.

Wysokiej jakości szkielet EVO+ firmy DutchDoll ma dodatkowe i ulepszone stawy. W rezultacie jego ruchy są znacznie płynniejsze niż w przypadku porównywalnych modeli i może przyjąć niemal każdą ludzką pozę.

Dłonie lalki erotycznej DutchDoll mają wysoce zaawansowany szkielet. Dzięki temu może poruszać się podobnie do prawdziwej ludzkiej dłoni, a nawet trzymać lekkie przedmioty.

Piersi lalki DutchDoll są wypełnione żelem TPE. To sprawia, że są bardzo realistyczne.

Każda lalka DutchDoll jest standardowo wyposażona w wysokiej jakości stojącą stopę. Umożliwia to ustawienie lalki erotycznej DutchDoll w pozycji pionowej.

Najwyższajakość w przystępnej cenie

Podczas gdy większość lalek erotycznych marki premium jest oferowana w przedziale cenowym od 6500zł (1,500 €) do 8600zł (2,000 €), możesz zdobyć DutchDoll lalkę erotyczną za mniej niż 4300zł (1000 €). Wspaniałą rzeczą jest to, że jakość DutchDoll jest co najmniej tak dobra, jak w przypadku konkurencyjnych marek. Duża różnica polega na tym, że DutchDolls są mniej konfigurowalne i mniej unikalne.

Dużą zaletą jest to, że większość modeli od DutchDoll dostarczane są bezpośrednio z magazynu. Jeśli chcesz mieć DutchDoll zamówienie zostanie wysłane niemal bezpośrednio z magazynu w Holandii. W większości przypadków będziesz mieć swoją nową Sex Dollwysłaną następnego dnia.

Na co powinienem/powinnam zwrócić uwagę przy zakupie lalki DutchDoll?

Certyfikat autentyczności
Czy zamierzać kupić Dutch Doll online? Jeśli tak, zawsze wracaj szczególną uwagę na to, czy kupujesz oryginalną, czy imitację DutchDoll . Tanie imitacjemodeli z DutchDoll są regularnie oferowane. Jest to nie tylko karalne, ale także wprowadzasz do swojego domu produkt, którego jakości i trwałości niemożesz zagwarantować. Kup więc zawsze oryginalny DutchDoll w tym ważny certyfikat autentyczności. W dalszej części tego artykułu dowiesz się, jak rozpoznać oryginalną lalkę DutchDoll.

Czas dostawy
Kupujesz DutchDoll model magazynowy? W większości przypadków będzie to w ciągu 2 do 5 dni roboczych dyskretnie u Ciebie w domu.. Jeśli model jest tymczasowo niedostępny, wówczas obowiązuje dłuższy czas dostawy. Czas dostawy może wynieść do 6 kilku 9 tygodni.

Wymiary opakowania
Modele DutchDoll są pakowane w jak najmniejsze pudełka. Ze względu na długość lalki, są one nadal stosunkowo duże. Wymiary pudełek są w przybliżeniu następujące:

Torso

Model do 160 cm

Model do 166 cm

90x40x28 cm

145x36x28 cm

155x36x28 cm

Chociaż pudełka wydają się duże, zmieszczą się w prawie każdym samochodzie. Chcesz odebrać swoją lalkę i zastanawiasz się, czy zmieści się do samochodu? Jeśli tak, skontaktuj się z nami przed przyjazdem po odbiór.

Jak rozpoznać prawdziwą lalkę DutchDoll? 

Podczas wyszukiwania DutchDoll w Internecie często trudno jest stwierdzić, czy jest to oryginalna lalka, czy też jej imitacja DutchDoll . Przedstawiamy 3 wskazówki dotyczące tego, na co należy zwrócić uwagę przed złożeniem zamówienia:

 1. Niskie ceny i oferty bardzo kuszące, ale w wielu przypadkach zbyt piękne, by mogły być prawdziwe. Jeśli natkniesz się na cenę, która jest znacznie niższa niż u innych dostawców, istnieje duże prawdopodobieństwo, że masz do czynienia z imitacją modelu. Aby dowiedzieć się, czy cena lalki DutchDoll jest realistyczna, należy sprawdzić na stronie internetowej DutchDoll zalecaną cenę dla danego modelu. W razie jakichkolwiek wątpliwości co do autentyczności lalki należy skontaktować się z działem obsługi klienta DutchDoll.
 2. Sprawdź, czy sklep internetowy posiada znak jakości i jest powiązany z organizacją taką jak Thuiswinkel.org lub ValuedShops. Upewnij się również , że strona internetowa nie wykorzystuje pieczęci zatwierdzenia w nieuczciwy, sposób, więc zawsze dokładnie sprawdź oficjalną stronę pieczęci zatwierdzenia. Czytanie opinii klientów dajerównież dobre wyobrażenie o niezawodnościsklepu internetowego.
 3. Zachowaj ostrożność, kupując lalki erotyczne za pośrednictwem witryn lub platform z drugiej ręki. DutchDoll nigdy nie sprzedaje swoich modeli za pośrednictwem tego rodzaju stron i platform, ale zawsze za pośrednictwem oficjalnych punktów sprzedaży. Masz wątpliwości, czy sklep internetowy jest oficjalnym punktem sprzedaży DutchDoll? Następnie skontaktuj się z działem obsługi klienta DutchDoll.

Czy miałeś/aś nieszczęście kupić podrobioną lalkę DutchDoll? Zawsze zgłaszaj to bezpośrednio do DutchDoll.nl.

Które akcesoria są dołączone bezpłatnie?

Każda oryginalna lalka DutchDoll jest dostarczana w komplecie z następującymi akcesoriami:

 • Instrukcja obsługi + certyfikat autentyczności
 • Losowy ubiór
 • Zestaw pielęgnacyjny składający się z: prysznica dopochwowego, rękawiczek, ręcznika i grzebienia 

Ciekawi Cię, jakie są najpopularniejsze DutchDolls?

Rozumiemy, że po przeczytaniu tego artykułu jesteś podekscytowany/awszystkim, co DutchDoll ma Ci do zaoferowania. Podsumując , poniżej przedstawiamy 3 najlepsze DutchDolls. Przyjrzyj się tym pięknym kobietom, zdjęcie mówi więcej niż tysiąc słów.

 • DutchDoll | 158 cm

  Original price was: € 1.095,00.Current price is: € 785,00.
  Na stanie w magazynie
 • DutchDoll | 159 cm

  Original price was: € 1.050,00.Current price is: € 810,00.
  Na stanie w magazynie
 • DutchDoll | 167 cm

  Original price was: € 1.095,00.Current price is: € 825,00.
  Na stanie w magazynie

Często zadawane pytania dotyczące DutchDoll

Jeśli opcja premium jest wymieniona w informacjach dodatkowych, oznacza to, że model jest wyposażony w tę opcję w standardzie.

Chociaż Dutch Doll jest holenderską firmą, produkty są (w większości) wytwarzane w Chinach. Jednak wszystkie projekty są holenderskie i wykonane zgodnie z holenderskimi standardami jakości.

RF Doll to nasza marka budżetowa. Modele te świetnie sprawdzą się jako modele podstawowe lub dla osób z ograniczonym budżetem. Jednak nie mają one nic wspólnego z DutchDoll pod względem jakości i realizmu. Zwinność szkieletu, miękkość TPE i poziom wykończenia w DutchDoll jest na znacznie wyższym poziomie niż w przypadku modeli budżetowych.

Dodaj komentarz

Obsługa i kontakt

Szybka konfiguracja na koncie

Śledzenie zamówienia, opłacanie faktur i zmiana danych

Potrzebujesz pomocy?

Chętnie służymy pomocą. Nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji każdego dnia roboczego.