Specjalisci od Sex Dolls na polskim rynku

Gwarancja najniższej ceny

Ponad 1000 lalek w magazynie

Złote wskazówki dotyczące usuwania plam

Nie ma nic bardziej irytującego niż ubiór, który pozostawia plamy na twojej lalce erotycznej. Dlatego lepiej zapobiegać niż usuwać. Ale kiedy to się stanie, chcesz się go pozbyć tak szybko, jak to możliwe. Co robić w przypadku plam, jak im zapobiegać i co możesz z tym zrobić? Możesz przeczytać o tym w tym artykule.

Jak uzyskać plamy na swojej lalce erotycznej

Skóra lalki erotycznej wykonana jest z TPE (termoplastycznego elastomeru). Jest to materiał, który, o ile jest odpowiednio traktowany, przetrwa lata. TPE podlega różnym wpływom zewnętrznym. Dzieje się tak, ponieważ TPE jest lekko porowaty. Transfer kolorów, znany również jako zrzucanie barwników, czasami występuje w lalkach erotycznych.

Jak dokładnie do tego dochodzi? W produkcji odzieży, mebli i tekstyliów dodaje się barwniki, aby nadać produktowi kolor. Barwniki te mogą osadzać się na “skórze” twojej lalki erotycznej. Barwniki tworzą wiązanie chemiczne z TPE, powodując migrację barwników do “skóry”. W szczególności ciemne i czerwone barwniki są łatwo absorbowane przez TPE. Zwłaszcza, gdy odzież jest nowa, istnieje prawdopodobieństwo, że może migrować.  

Czego nie robić, zwłaszcza w przypadku plam

To może się zdarzyć każdemu, kupiłeś seks lalkę swoich marzeń i założyłeś jej wspaniałą czarną sukienkę. Później jednak czeka Cię niemiła niespodzianka: ubranie pozostawiło po sobie szpecące przebarwienia. Kicha!

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że plamy nigdy nie są trwałe. Z czasem, często po kilku tygodniach lub miesiącach, plamy znikają samoistnie. Dlatego lepiej zostawiać plamy. Nie rozpoczynaj pracy z chemikaliami, takimi jak rozcieńczalnik lub chlor. Środki te wpływają na jakość TPE i mogą prowadzić do zmiany koloru

Jak szybciej usunąć plamy

Plamy na “skórze” twojej lalki erotycznej to ostatnia rzecz, jakiej chcesz. Dobrą wiadomością jest to, że plamy znikną same, choć może to zająć trochę czasu. Zależy to od głębokości plamy, ale także od jakości TPE. Chcesz przyspieszyć ten proces? Następnie możesz ostrożnie wypróbować płyn do demakijażu lub żel z nadtlenkiem benzoilu (5% lub więcej).

Płyn do demakijażu

Możesz spróbować usunąć powierzchowne plamy za pomocą wodoodpornego płynu do demakijażu i wacika. Dobrym produktem jest Nivea dwufazowy płyn do demakijażu oczu. Być może niepotrzebnie, ale zawsze testuj produkt w niewidocznym miejscu. Nawet przy użyciu wacika, zawsze unikaj używania dużej siły podczas usuwania plam, aby uniknąć uszkodzeń i zadrapań.

Żel z nadtlenkiem benzoilu

Jeśli płyn do demakijażu zawiedzie, wypróbuj żel z nadtlenkiem benzoilu. Żel z nadtlenkiem benzoilu jest dostępny w drogeriach i aptekach (online) i jest stosowany w leczeniu trądziku.

  1. Najpierw oczyść skórę wodą. Rozprowadź żel cienką warstwą na plamach i przebarwieniach.
  2. Nie pozostawiaj środka dłużej niż to konieczne. Za pierwszym razem najlepiej nie odstawiać środka na dłużej niż 30 minut.
  3. W razie potrzeby powtórz procedurę 2-3 razy.
  4. Przetrzyj wilgotną szmatką.

Po zabiegu zalecamy użycie talku (pudru dla niemowląt). Dzięki temu TPE staje się ponownie elastyczny i miękki.

Uwaga: zawsze testuj środek na niewidocznym miejscu. W przypadku niektórych elastomerów istnieje ryzyko wybielenia i/lub przebarwienia skóry, szczególnie w okolicy wgłębień brodawek sutkowych.

Olej mineralny lub wazelina

Chociaż wyniki są różne, czyszczenie wazeliną lub olejem mineralnym może być również dobrym rozwiązaniem w przypadku (lekkich) plam. Olej mineralny rozcieńcza powierzchowne plamy, pozwalając im szybciej wyblaknąć. Wazelina dodaje oleju do TPE, wyciągając przebarwienia ze “skóry”. Zaleca się, aby pozostawić to na maksymalnie kilka minut. Następnie wytrzyj ją suchą szmatką.

Co możesz zrobić, aby zapobiec powstawaniu plam

Lepiej zapobiegać niż usuwać. Poniżej znajdziesz 5 wskazówek, jak chronić swoją lalkę erotyczną przed przebarwieniami:

  1. Kupując nowy ubiór, możesz wybierać spośród różnych kolorów, od beżu po czerń. Uważaj na ciemne lub czerwone ubrania. Jeśli chcesz całkowicie uniknąć plam, masz nieco bardziej ograniczony wybór pod względem zastosowania kolorów. Jasne kolory, takie jak biały lub beżowy, są najbezpieczniejsze.
  2. Pranie odzieży może pomóc zmniejszyć uwalnianie barwników. Nową odzież (sztuki) najlepiej wyprać wcześniej oddzielnie w pralce. Po trzech praniach większość tkanin nie oddaje już koloru. Niektóre ubrania zawsze będą farbować, nawet jeśli prałeś/aś je kilka razy.
  3. Upewnij się, że ubrania nie są zbyt ciasne i nigdy nie zostawiaj ubrań (elementów) na lalce erotycznej zbyt długo. Przeniesienie koloru jest bardziej prawdopodobne, gdy ubrania są zbyt ciasne lub zbyt długo trzymane.
  4. Chroń swoją lalkę erotyczną przed zrzucaniem na meble, pościel i inne tekstylia za pomocą dołączonego koca. Zapobiega to krwawieniu barwników do mebli.
  5. Zawsze zachowaj środki ostrożności przed założeniem stroju dla swojej lalki erotycznej. Zalecamy sprawdzenie odzieży pod kątem zrzucania, testując ją w niepozornym miejscu, takim jak górna część szyi. Możliwe jest również wykorzystanie w tym celu próbki testowej.

Czy masz inną dobrą wskazówkę?

Następnie zostaw komentarz i pomóż innym klientom swoimi doświadczeniami.

Dodaj komentarz

Obsługa i kontakt

Szybka konfiguracja na koncie

Śledzenie zamówienia, opłacanie faktur i zmiana danych

Potrzebujesz pomocy?

Chętnie służymy pomocą. Nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji każdego dnia roboczego.