Specjalisci od Sex Dolls na polskim rynku

Gwarancja najniższej ceny

Ponad 1000 lalek w magazynie

Określenie rozmiaru miseczki Twojej lalki erotycznej w 3 krokach

Chcesz kupić ładny zestaw bielizny dla swojej lalki erotycznej, ale jak obliczyć rozmiar miseczki? Dzięki temu poręcznemu przewodnikowi krok po kroku chcielibyśmy pomóc Ci znaleźć odpowiedni rozmiar biustonosza.

Rozmiar stanika Twojej lalki erotycznej można łatwo obliczyć za pomocą taśmy mierniczej. Rozmiary biustonoszy składają się z dwóch części: liczby (np. 75) i litery (np. C). Pierwszy rozmiar to rozmiar obwodu i jest mierzony w centymetrach. Drugi rozmiar reprezentuje rozmiar piersi w rozmiarach miseczek. Te dwa elementy razem składają się na rozmiar biustonosza.

Krok 1: Zmierz dolną szerokość piersi
Zaczniesz od zmierzenia dolnej szerokości piersi. Zrobisz to za pomocą taśmy mierniczej. Zmierz szerokość fiszbin bezpośrednio pod biustem. Ważne jest, aby mocno naciągnąć taśmę mierniczą. Dzieje się tak, ponieważ biustonosz się rozciąga, a taśma miernicza nie. Liczba wskazywana przez taśmę mierniczą w centymetrach jest pomiarem obwodu.

Wskazówka!

Pozwól na tolerancję około 2,5 centymetra. Jeśli mierzysz 61 cm, obwód wynosi 60 cm. Jeśli mierzysz 68 cm, obwód wynosi 70 cm.

Krok 2: Zmierz górną szerokość piersi
Zmierz również górną szerokość piersi za pomocą taśmy mierniczej. Zmierz to w najpełniejszej części piersi swojej lalki erotycznej (na poziomie sutków). Jest to górna szerokość klatki piersiowej. Ważne jest, abyś mierzył/a bez luzów, ale też nie za mocno.

Krok 3: Znajdź rozmiarstanika swoje Sex Doll w tabeli rozmiarów
Dzięki poniższej tabeli możesz bardzo łatwo określić rozmiar stanika swojej lalki Sex Doll. Pamiętaj, że poniższa tabela ma charakter orientacyjny. Dokładny rozmiar biustonosza zależy od kształtu piersi, ale może również różnić się w zależności od marki i modelu.

Tabela 1. Jak określić właściwy rozmiar?

Pomóż znaleźć idealny biustonosz

Czy stanik, który zamówiłeś/aś nie pasuje? I nie wiesz, w czym leży problem? Pamiętaj, że biustonosz każdej marki i modelu opada inaczej, więc rozmiary mogą się nieznacznie różnić. Oczywiście budowa ciała lalki erotycznej również odgrywa w tym rolę. Większość lalek erotycznych ma wąską talię i spory biust. W rezultacie niektóre marki i/lub modele są bardziej lub mniej odpowiednie.

Jednym z najbardziej odpowiednich modeli jest bralette, czyli nieformowany biustonosz bez fiszbin. Stanik nie ma rozmiaru miseczki, ale rozmiar sukienki (S/M/L/XL). Dzięki temu już nigdy nie będziesz musiał szukać odpowiedniego rozmiaru miseczki. Kolejną zaletą jest to, że braletki są często mniej obcisłe i wykonane z bardziej miękkiego materiału. Standardowy biustonosz na fiszbinach jest często zbyt ciasny i może powodować zadrapania.

Czy masz złotą radę dotyczącą idealnego biustonosza?

Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi klientami? Następnie zostaw swój komentarz poniżej.

Dodaj komentarz

Obsługa i kontakt

Szybka konfiguracja na koncie

Śledzenie zamówienia, opłacanie faktur i zmiana danych

Potrzebujesz pomocy?

Chętnie służymy pomocą. Nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji każdego dnia roboczego.