Specjalisci od Sex Dolls na polskim rynku

Gwarancja najniższej ceny

Ponad 1000 lalek w magazynie

Seks lalka do wynajęcia czy kupienia: co wybierasz?

Oprócz zakupu lalki erotycznej, możesz ją również wypożyczyć. Czy interesuje Cię wypożyczenie lalki erotycznej? Jakie są plusy i minusy wypożyczenia lalki erotycznej?

Wypożyczalnia lalek erotycznych

Wynajmowanie lalek erotycznych jest coraz bardziej powszechne. Jest to interesujące dla osób, które chcą z góry upewnić się, czy lalka erotyczna jest dla nich. Wynajem może być również interesujący dla osób z niewielkim budżetem – na przykład dlatego, że nie wydajesz od razu jednej dużej kwoty. 

Zalety:

 • Płacisz tylko koszt za okres wynajmu lalki erotycznej. Nie musisz od razu dokonywać ogromnej inwestycji.
 • Możesz najpierw wypróbować lalkę erotyczną. W ten sposób dowiesz się, czy lalka erotyczna jest dla Ciebie.
 • Po zakończeniu okresu wynajmu możesz zwrócić lalkę erotyczną. Nie musisz więc martwić się o czyszczenie.

Wady: 

 • Płacisz (zazwyczaj) depozyt i opłatę za przejechane kilometry. Dlatego zawsze najpierw uważnie przeczytaj warunki wynajmującego.
 • Nie jesteś właścicielem lalki erotycznej. W związku z tym ponosisz odpowiedzialność za wszelkie uszkodzenia (szkielet, plamy, brakujące rzęsy i/lub brakujące paznokcie).
 • Musisz z góry zdecydować, na jak długo chcesz wynająć lalkę erotyczną. Zazwyczaj płatność jest wymagana w ciągu 24 godzin. Jesteś mniej elastyczny, a koszty mogą się znacznie zwiększyć w przypadku wynajmu na dłuższy okres.
 • Wypożyczona lalka erotyczna była używana przez inne osoby i jest mniej higieniczna. Wypożyczone lalki erotyczne mogą nosić ślady użytkowania. Ponadto nigdy nie wiesz, jak dobrze wyczyszczono lalkę erotyczną.

Na SeksLaleczki.nl nie jest już możliwe wypożyczenie lalki erotycznej. Dzieje się tak, ponieważ uważamy, że zalety zakupu nie przeważają nad wadami wynajmu.

Kup lalkę erotyczną

Chcesz częściej używać lalki erotycznej lub nie chcesz, aby lalka była już używana przez kogoś innego? Wtedy prawdopodobnie rozważysz zakup lalki erotycznej.

Zalety:

 • Masz wolny wybór wszystkich marek, modeli i opcji. Masz również możliwość samodzielnego złożenia lalki erotycznej.
 • Seks lalka jest Twoja, więc nie musisz się martwić o brak higieny.
 • Możesz trzymać lalkę erotyczną tak długo, jak chcesz i nie musisz brać pod uwagę żadnego konkretnego przedziału czasowego.
 • Z lalką erotyczną możesz zrobić, co tylko zechcesz i całkowicie dostosować jej wygląd do swoich upodobań.

Wady:

 • Straciłeś/aś dużą sumę pieniędzy za jednym zamachem*. Przeciętna lalka erotyczna z łatwością kosztuje ponad 3500zł (800 euro).
 • Nie możesz najpierw wypróbować lalki erotycznej. Jest to niefortunne, gdy później okazuje się, że nic dla Ciebie nie znaczy.
 • Musisz samodzielnie konserwować i czyścić swoją lalkę erotyczną.

* Istnieje możliwość zakupu lalki erotycznej na kredyt. Zakup lalki erotycznej na raty jest u nas możliwy już od 3,66zł (0,85 €) dziennie.

Tors lalki erotycznej

Nie chcesz wypożyczać lalki erotycznej, ale nie chcesz też jej kupować? Na przykład, ponieważ uważasz, że cena zakupu jest zbyt wysoka lub nie jesteś pewien, czy inwestycja jest tego warta? Następnie tors lalki erotycznej jest dobrą alternatywą. Tors lalki erotycznej to lalka erotyczna bez rąk i nóg. Ważną zaletą tułowia jest to, że jest on znacznie tańszy niż kompletna lalka erotyczna. Ponadto tułów jest zawsze zupełnie nowy. Jako pierwszy korzystasz z torsu i nie musisz martwić się o brak higieny.

Wypożyczalnia lalek erotycznych, kup czy tors?

Jakie są Twoje preferencje? Zostaw komentarz poniżej.

Dodaj komentarz

Obsługa i kontakt

Szybka konfiguracja na koncie

Śledzenie zamówienia, opłacanie faktur i zmiana danych

Potrzebujesz pomocy?

Chętnie służymy pomocą. Nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji każdego dnia roboczego.