Specjalisci od Sex Dolls na polskim rynku

Gwarancja najniższej ceny

Ponad 1000 lalek w magazynie

Oto jak sprawdzić, czy twoja lalka erotyczna jest prawdziwa

Fałszywe lalki erotyczne są coraz częściej oferowane w Internecie. Skąd możesz wiedzieć, czy kupujesz niezawodny i oryginalny produkt? Możesz przeczytać o tym wszystkim na naszym najnowszym blogu. Powiemy Ci również więcej o certyfikacie autentyczności.

Ci, którzy szukają lalki erotycznej wykonanej z TPE lub silikonu, mogą zgubić się w ogromnym wyborze w Internecie. Niektóre sklepy internetowe sprzedają nieregularne kopie WM Doll. Zakup mocno przecenionego modelu od WM Doll może być atrakcyjny. Ale czy to mądre? Nierzadko są to fałszywe lalki erotyczne.

Fałszywe lalki erotyczne są kopiami znanych marek, takich jak WM Doll i DutchDoll. Kopie te są często o setki złotych tańsze niż oryginały. W szczególności WM Doll jest regularnie celem fałszerzy. Fałszywe lalki erotyczne są często niższej jakości. Ponadto fałszywe lalki erotyczne mogą zawierać szkodliwe substancje.

Wątpliwości dotyczące autentyczności lalek erotycznych

Jeśli coś jest zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, zazwyczaj jest takie w Internecie. Jeśli masz wątpliwości co do autentyczności lalki erotycznej, zwróć przynajmniej uwagę na następujące punkty:

Przy skromnym budżecie możesz bardzo dobrze kupić niezawodną lalkę erotyczną. DutchDoll i Ailijia Doll sprzedają już lalki erotyczne w kategorii cenowej 4300zł (1000€) lub nawet niższej. Lalki erotyczne są regularnie oferowane w Internecie za mniej niż 2200zł (500€). Przechodząc do sedna: nie możesz kupić wysokiej jakości lalki erotycznej w tej cenie. Czy cena jest zbyt korzystna, by mogła być prawdziwa? W wielu przypadkach jest to prawda. Sprawdź, ile specjalistyczne sklepy internetowe pobierają za produkt. Możesz też sprawdzić zalecaną cenę na stronie internetowej dostawcy lub marki.

Ten, kto ma wątpliwości co do autentyczności lalki erotycznej i chce uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek, powinien rozważyć sprawdzenie opinii sprzedawcy lub sklepu internetowego przed zakupem. Wyszukaj w Google nazwę firmy wraz ze słowem “skarga”. Zawsze sprawdzaj wiele witryn z recenzjami. Zawsze sprawdzaj też profil recenzenta. Jeśli masz wątpliwości, dobrze by było, gdybyś nie składał zamówienia w tej firmie.

Sprawdź, czy sklep internetowy posiada znak jakości, taki jak ValuedShops lub Thuiswinkel.org. Znak jakości może powiedzieć coś o niezawodności i usługach sklepu internetowego. Ważne jest, aby sprawdzić na stronie internetowej znaku zaufania, czy sklep internetowy jest rzeczywiście powiązany ze znakiem zaufania. Sama wzmianka o logo znaku jakości na stronie sprzedawcy nie wystarczy.

Przeczytaj uważnie reklamę lalki erotycznej. Czy jest napisane, że jest to produkt markowy, np. WM Doll lub DutchDoll? A może nie wymieniono żadnej marki? Czasami pokazywane są zdjęcia produktu oryginalnego, ale w rzeczywistości jest to niemarkowa replika. Zachowaj ostrożność, jeśli produkt zawiera tylko zdjęcie i nie ma opisu. Zawsze sprawdzaj też wymiary ciała lalki, takie jak wzrost i rozmiar miseczki.

Jeśli chcesz kupić lalkę erotyczną przez Internet, najpierw odwiedź salon sprzedawcy. Jeśli poważnie interesujesz się lalką erotyczną, zalecamy przeprowadzenie obszernej orientacji. To jedyny sposób, aby dowiedzieć się, czy lalka erotyczna spełnia Twoje potrzeby. Przed wizytą w salonie dobrze byłoby przygotować się z dużym wyprzedzeniem. Jeśli masz oko na lalkę erotyczną od WM Doll, SE Doll lub DutchDoll, zawsze pytaj o obecność certyfikatu autentyczności. Jeśli strona sprzedająca nie chce lub nie może tego zapewnić, będziesz wiedział na pewno, że jest to fałszywa lalka erotyczna.

Certyfikat autentyczności

Ci, którzy chcą bezpieczeństwa, kupują lalkę erotyczną z certyfikatem autentyczności. Niektóre marki, w tym WM DollSE Doll i DutchDollposiadają certyfikat autentyczności. Zawiera on nazwę produktu i zazwyczaj numer certyfikatu, kod produktu lub numer seryjny. W ten sposób możesz łatwo sprawdzić, czy jest autentyczny.

WM Doll jest regularnie celem ataków fałszerzy. Radzimy, abyś zawsze był czujny przy zakupie WM Doll i sprawdzał jego autentyczność. Jeśli masz wątpliwości co do autentyczności WM Doll, sprawdź tutajczy lalka od WM jest autentyczna.

Kupując SE Doll, dobrze byłoby sprawdzić jej autentyczność. Jeśli masz wątpliwości co do autentyczności SE Doll, możesz się dowiedzieć tutaj łatwo sprawdzić.

Jeśli chcesz kupić lalkę erotyczną od DutchDoll, zachowaj ostrożność podczas zakupów na Allegro lub na rynku online. DutchDoll nigdy nie sprzedaje swoich lalek erotycznych za pośrednictwem takich stron internetowych, ale zawsze za pośrednictwem oficjalnych punktów sprzedaży. Jeśli masz wątpliwości co do autentyczności DutchDoll, sprawdź tutaj czy jest to prawdziwa lalka DutchDoll.

Zachowaj ostrożność, gdy sprzedawca nie może/nie chce dostarczyć certyfikatu autentyczności.

Tania alternatywna lalka erotyczna

Wysoki koszt zakupu lalki erotycznej może Cię zniechęcić. Rozumiemy to. Na szczęście istnieją dla Ciebie alternatywy, które mogą zapewnić rozwiązanie. Tańszą alternatywą jest zakup tors lalki erotycznej. Na SeksLaleczki.pl możesz kupić wysokiej jakości tors przy skromnym budżecie. Oprócz tego, że jest znacznie tańszy, tułów jest również bardzo kompaktowy i lekki.

W ten sposób pomagasz zapobiegać fałszerstwom

Czy kupiłeś gdzieś lalkę erotyczną, która później okazała się podróbką? Następnie zgłoś to na infolinię StopNamaak.Nu.

Dodaj komentarz

Obsługa i kontakt

Szybka konfiguracja na koncie

Śledzenie zamówienia, opłacanie faktur i zmiana danych

Potrzebujesz pomocy?

Chętnie służymy pomocą. Nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji każdego dnia roboczego.