Specjalisci od Sex Dolls na polskim rynku

Gwarancja najniższej ceny

Ponad 1000 lalek w magazynie

Rozpakowywanie lalki erotycznej w 5 krokach

Hurra, twoja lalka już jest! Oczywiście, nie chcesz uszkodzić swojej lalki po wyjęciu jej z pudełka. Gdzie najlepiej rozpakować swoją lalkę erotyczną? Na co powinieneś/aś zwrócić uwagę? W tym artykule wyjaśniamy, jak to zrobić w 5 krokach.  

Krok 1: Wybierz odpowiednie środowisko do rozpakowania

Kiedy idziesz rozpakować lalkę erotyczną, zwróć uwagę na następujące kwestie:

  • Upewnij się, że powierzchnia jest czysta, równa i odtłuszczona. Pamiętaj, że meble i pościel mogą się zrzucać. Najlepiej użyj dostarczonego miękkiego koca jako podstawy. W ten sposób możesz chronić lalkę przed plamami lub zadrapaniami.
  • Upewnij się, że w pobliżu nie leżą żadne ostre przedmioty, które mogą uszkodzić lalkę.
  • Upewnij się, że masz wystarczająco dużo miejsca, aby rozpakować swoją lalkę. Przed rozpakowaniem lalki odsuń na bok meble.

Krok 2: Otwórz pudełko

Aby otworzyć pudełko, użyj noża do tapet. Seks-lalka zapakowana jest w mocne kartonowe pudełko, często wzmocnione od wewnątrz styropianem lub tkaniną. Chroni to twoją lalkę przed zużyciem w wyniku działania wilgoci i/lub ekstremalnych temperatur. Nie tnij zbyt głęboko, aby nie uszkodzić lalki i akcesoriów na wierzchu.

Krok 3: Usuń akcesoria i głowicę

Gdy tylko otworzysz pudełko, zobaczysz, że ciało lalki jest owinięte w plastikową torbę. Głowa lalki jest owinięta osobno i zwykle umieszczona między udami. Najpierw wyjmij wszystkie akcesoria i głowicę z pudełka i odłóż je na bok. Pozostaw osłonę ochronną wokół głowy na jakiś czas.

Krok 4: Wyjmij ciało lalki z pudełka.

Podczas rozpakowywania lalki erotycznej pamiętaj o jej wadze. Waga lalki erotycznej szybko przekracza 20 kilogramów. Jednym ze sposobów na ułatwienie podnoszenia jest rozciągnięcie nóg lalki. Zapewnia to większą przyczepność i stabilność. Jednym z nich przytrzymaj lalkę pod pachami. Drugą ręką podeprzyj pośladki. Zajmij odpowiednią pozycję i wyjmij lalkę z pudełka. Następnie umieść lalkę na czystej i miękkiej powierzchni. Czy podnoszenie nie działa dobrze? To poproś drugą osobę o pomoc.

Krok 5: Przymocuj głowę i perukę

Ułóż lalkę erotyczną w pozycji siedzącej, aby ułatwić przymocowanie głowy. Usuń materiał opakowaniowy z głowicy. Otwór na śrubę jest widoczny w okolicy szyi każdej seks-lalki. Przykręć głowę lalki do ciała i załóż perukę. Następnie możesz usunąć pozostały materiał ochronny. Nie używaj do tego noża, tylko palców.

Twoja lalka jest gotowa do pracy!

Skończyłeś/aś! Twoja lalka erotyczna jest gotowa do użycia. Radzimy nie wyrzucać kartonu od razu. Możesz ich użyć do dyskretnego przechowywania swojej lalki erotycznej.

Dodaj komentarz

Obsługa i kontakt

Szybka konfiguracja na koncie

Śledzenie zamówienia, opłacanie faktur i zmiana danych

Potrzebujesz pomocy?

Chętnie służymy pomocą. Nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji każdego dnia roboczego.