Specjalisci od Sex Dolls na polskim rynku

Gwarancja najniższej ceny

Ponad 1000 lalek w magazynie

6 wskazówek dotyczących pierwszego seksu z Sex Doll

Możesz uprawiać seks oralny, waginalny i analny ze swoją lalką erotyczną. Jaki jest najlepszy sposób, aby to zrobić? Na co powinieneś/powinnaś zwrócić uwagę? Te praktyczne wskazówki przyczyniają się do jeszcze większej przyjemności podczas seksu.

Wskazówka 1: Zapewnij ciepłe i komfortowe środowisko

Pierwszy seks z lalką erotyczną jest często bardzo ekscytujący. Dlatego zapewnij sobie wygodę i komfort. W ten sposób szybciej wprawisz się w odpowiedni nastrój. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, jak to zrobić.

  • Upewnij się, że posprzątałeś/aś swoją sypialnię tak bardzo, jak to możliwe. Zadaj sobie pytanie, czy masz wystarczająco dużo miejsca, czy może będziesz musiał/a odsunąć niektóre meble na bok. Upewnij się, że w pobliżu lalki nie ma żadnych ostrych przedmiotów. Ma to na celu uniknięcie uszkodzenia lalki erotycznej lub niepotrzebnych obrażeń.
  • Czy jesteś bardzo zdenerwowany/a? Wtedy pomocne może być włączenie filmu porno jako gry wstępnej. Możesz także włączyć cichą muzykę, spalić kadzidło lub zapalić świece. Albo przygotuj sobie dobrego drinka. To może sprawić, że poczujesz się bardziej w nastroju.
  • Przygotuj dołączony koc jako podstawę dla swojej lalki erotycznej. W ten sposób unikniesz plam na pościeli i meblach.
  • Czerpanie przyjemności z seksu zależy od tego, czy nie można Ci przeszkadzać. Upewnij się, że telefon komórkowy jest wyciszony lub włączony w trybie “nie przeszkadzać”. Zapobiegniesz też nagłemu wejściu wścibskich współlokatorów.

Wskazówka 2: Używaj lubrykantu na bazie wody

Lalka erotyczna, podobnie jak prawdziwa kobieta, nie nawilża się sama. Niezależnie od tego, czy uprawiasz seks oralny, analny czy waginalny, zawsze ważne jest, aby używać niewielkiej ilości lubrykantu. Jest to lepsze dla lalki i masturbuje się o wiele przyjemniej. Nie wszystkie lubrykanty nadają się do seksu z lalką erotyczną. Zawsze używaj lubrykantu na bazie wody. Lubrykanty na bazie oleju i silikonu są mniej odpowiednie. Posmaruj swojego penisa lubrykantem i jesteś w 100% gotowy. Czasami może być konieczne dodanie dodatkowego lubrykantu podczas seksu.

Wskazówka 3: Używaj prezerwatywy podczas seksu

Możesz uprawiać seks z prezerwatywą lub bez niej ze swoją lalką erotyczną. Rozsądnie jest używać prezerwatywy podczas seksu. Jest to bardziej higieniczne i ułatwia czyszczenie. Oczywiście stosowanie prezerwatyw nie jest absolutną koniecznością. Oczywiście, jeśli wolisz uprawiać seks bez prezerwatywy, to też jest w porządku. Faktem jest, że prawidłowe wyczyszczenie lalki zajmie Ci więcej czasu. Dzięki prezerwatywie w twojej lalce erotycznej nie pozostają żadne pozostałości nasienia, a Twoja lalka pozostaje w lepszym stanie. Przyniesie Ci to korzyści na dłuższą perspektywę.

Wskazówka 4: Wspieraj ciało swojej lalki erotycznej

Chcesz wziąć swoją lalkę na pieska? A ważne jest, aby podeprzeć ciało poduszką. Zapewnia to komfort podczas seksu i zapobiega ześlizgiwaniu się lalki. Zapobiega również nadmiernemu obciążeniu stawów. Pyszny jest również seks na stojąco z Twoją lalką erotyczną. Jeśli chcesz uprawiać seks na stojąco ze swoją lalką erotyczną, ważne jest, aby zawsze opierać ją o coś. Ma to zapobiec przewróceniu się Twojej lalki. Czy masz lalkę erotyczną ze standardową stopą? W takim przypadku niestety nie jest możliwe uprawianie seksu na stojąco z twoją lalką erotyczną. Na lalkę erotyczną ze stojąca stopa jest to rzeczywiście możliwe.

Wskazówka 5: Ostrożnie obchodź się ze swoją lalką erotyczną

Jeśli chcesz cieszyć się swoją lalką erotyczną przez długi czas, ważne jest, aby obchodzić się z nią ostrożnie. Ostrożnie wygnij stawy lalki do odpowiedniej pozycji. Upewnij się, że stawy nie są nadmiernie rozciągnięte. Ma to na celu uniknięcie uszkodzenia szkieletu twojej lalki. Czy zginanie stawów jest początkowo trudne? To całkiem normalne. Stawy nowej lalki erotycznej mogą być początkowo nieco sztywne. Z czasem staną się one naturalnie gładsze. Walcz ze zużyciem układu kostnego, nie opierając całego ciężaru ciała na stawach swojej lalki. Szkielet twojej lalki nie jest wystarczająco mocny, aby utrzymać ten staw. Na przykład, nigdy nie próbuj opierać całej swojej wagi na nadgarstkach swojej lalki erotycznej. W przeciwnym razie może dojść do pęknięcia stawów.

Wskazówka 6: Ćwicz, ćwicz, ćwicz

Pierwszy seks z lalką erotyczną jest bardzo ekscytujący, ale także powoduje u wielu osób – często niesprawiedliwie – wiele stresu i dyskomfortu. Seks za pierwszym razem Ci nie wychodzi lub masz trudności z utrzymaniem erekcji? Czy to sprawia, że czujesz się trochę niepewnie? To całkiem normalne, że pierwszy raz seks z lalką erotyczną wymaga na początku przyzwyczajenia. Jeśli seks z lalką erotyczną nie działa od razu, zaleca się kontynuowanie ćwiczeń. Możesz także eksperymentować z różnymi pozycjami. Dzięki temu możesz czerpać więcej przyjemności z seksu.

Dodaj komentarz

Obsługa i kontakt

Szybka konfiguracja na koncie

Śledzenie zamówienia, opłacanie faktur i zmiana danych

Potrzebujesz pomocy?

Chętnie służymy pomocą. Nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji każdego dnia roboczego.