Specjalisci od Sex Dolls na polskim rynku

Gwarancja najniższej ceny

Ponad 1000 lalek w magazynie

Praktyczne wskazówki dotyczące konserwacji i czyszczenia lalki erotycznej

Lalka erotyczna ma wysoką cenę. Dlatego naturalnie chcesz cieszyć się swoją lalką erotyczną tak długo, jak to możliwe. Przyczynia się do tego dobra konserwacja. Jak dbasz o swoją lalkę erotyczną? Jak prawidłowo czyścić lalkę erotyczną? Możesz przeczytać o tym, w tym artykule.

Krok 1: Czyszczenie lalki erotycznej

Niezależnie od tego, czy chcesz lalkę erotyczną od WM Doll lub DutchDoll kupić, każda lalka erotyczna musi być od czasu do czasu czyszczona. Jest to lepsze dla Twojej lalki i oczywiście bardziej higieniczne. Jak często powinieneś/powinnaś czyścić swoją lalkę erotyczną? Zależy to całkowicie od częstotliwości użytkowania i warunków, na jakie narażasz swoją lalkę erotyczną.

Czego potrzebujesz?

Aby wyczyścić i utrzymać swoją Sex Doll w dobrym stanie, powinieneś/powinnaś zakupić następujące przedmioty:

  • Bezzapachowy i bezalkoholowy żel pod prysznic (np. firmy Dermolin, Zarqa lub Neutral).
  • Szampon i odżywka do włosów zniszczonych lub farbowanych
  • Olejek do włosów lub spray zapobiegający plątaniu się włosów
  • Flanele
  • 2 x ściereczka z mikrofibry (do mycia i suszenia lalki)
  • Plastikowe wiadro
  • Stojak na perukę
  • Talk w proszku

Jak czyścić ciało swojej lalki erotycznej?

Ważnym zadaniem jest czyszczenie ciała Twojej lalki. Zalecamy odpowiednie czyszczenie ciała co 6-8 tygodni. Możesz to zrobić za pomocą letniej kąpieli z łagodnym mydłem antybakteryjnym lub żelem pod prysznic. Następnie dobrze spłucz ciało wodą. Zamiast używać gąbki (do szorowania), użyj ściereczki z mikrofibry lub miękkiej flaneli.

Nie szczotkuj zbyt mocno, ponieważ możesz uszkodzić lalkę. Ważne jest, aby używać tylko łagodnych produktów. Możesz rozpoznać te produkty po określeniach takich jak “odpowiedni dla skóry wrażliwej” lub “hipoalergiczny”. Po umyciu delikatnie osusz ciało lalki. Sprawdź również, czy fałdy skóry są dokładnie suche, takie jak obszar pod pachami lub między paznokciami.

Wskazówka:
Nie czyść ciała swojej lalki bardziej niż to konieczne. Nadmiar szkodzi i powoduje niepotrzebne zużycie. Nie susz lalki erotycznej przy źródle ciepła lub w pełnym słońcu. Może to spowodować, że skóra lalki straci swoją elastyczność.

Jak czyścić usta, pochwę i odbyt swojej lalki erotycznej?

Ważne jest, aby dokładnie wyczyścić usta, pochwę i odbyt lalki po każdym użyciu. Zwłaszcza jeśli nie używasz prezerwatywy podczas seksu. W rzeczywistości pozostałości nasienia pozostawione w twojej lalce erotycznej są siedliskiem bakterii i grzybów. Aby wyczyścić intymne części lalki erotycznej, użyj prysznica dopochwowego (lub intymnego). W tym celu napełnij butelkę niewielką ilością letniej wody i łagodnego mydła antybakteryjnego. Ściskając fiolkę, wygodnie wlewasz roztwór do środka. Od dołu ciecz jest ponownie odprowadzana wraz z brudem. Ważne jest, aby powtórzyć płukanie raz lub dwa razy tylko letnią wodą. Ma to na celu uniknięcie pozostawiania resztek mydła w Twojej lalce. Dokładnie osusz miejsca intymne ściereczką z mikrofibry.

Jak umyć perukę swojej lalki erotycznej?

Najlepiej jest myć perukę swojej lalki seksualnej tak rzadko, jak to możliwe. Rzeczywiście, nadmierne mycie peruk ma katastrofalny wpływ na ich jakość. Jeśli peruka jest brudna i/lub tłusta, dobrze jest ją wyczyścić. Rozczesywanie, czyszczenie, nawilżanie i modelowanie to cztery główne elementy pielęgnacji peruki. Przeczytaj w tym artykule więcej o pielęgnacji włosów Twojej lalki erotycznej.

Krok 2: Dbanie o swoją lalkę erotyczną

Seks lalka wykonana jest z TPE (termoplastycznego elastomeru), który nadaje jej bardzo realistyczny wygląd, jest gładka i miękka oraz bardzo elastyczna. Regularna konserwacja TPE przedłuża żywotność Twojej lalki erotycznej. TPE może zacząć wydawać się nieco lepki w przypadku braku konserwacji. Dlatego regularnie używaj talku (pudru dla niemowląt), aby skóra była miękka i elastyczna.

Talk można kupić w drogeriach (internetowych) i utrzymuje on skórę w dobrej kondycji. Najtańszy domowy talk kosztuje kilkanaście złotych i doskonale spełnia swoje zadanie. Ważne jest, aby skóra była dokładnie sucha przed nałożeniem talku. Posyp skórę talkiem i rozprowadź go równomiernie za pomocą pędzla do makijażu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli tak, miej oko na naszą stronę internetową! W części 5 tej sekcji przeczytasz więcej o tym, jak najlepiej przechowywać lalkę erotyczną.

Dodaj komentarz

Obsługa i kontakt

Szybka konfiguracja na koncie

Śledzenie zamówienia, opłacanie faktur i zmiana danych

Potrzebujesz pomocy?

Chętnie służymy pomocą. Nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji każdego dnia roboczego.