Specjalisci od Sex Dolls na polskim rynku

Gwarancja najniższej ceny

Ponad 1000 lalek w magazynie

Wskazówki dotyczące przechowywania lalki erotycznej

Ważne jest, aby bezpiecznie przechowywać lalkę po użyciu. Jak najlepiej przechowywać lalkę erotyczną? A co możesz zrobić, jeśli masz ograniczoną przestrzeń do przechowywania? W tym artykule znajdziesz kreatywne wskazówki dotyczące przechowywania.

Ogólne wskazówki dotyczące przechowywania lalki erotycznej

Lepiej nie trzymaj lalki w pozycji siedzącej lub stojącej, ale wiszącej lub leżącej. Bezpieczne przechowywanie lalki erotycznej wymaga jednak czegoś więcej.

Przechowuj lalkę erotyczną w pozycji wiszącej lub leżącej

Wiszący schowek to najlepsza rzecz dla każdej lalki erotycznej. Ponieważ ciało jest swobodnie zawieszone i unosi się, unikasz możliwych deformacji skóry. Dobrą alternatywą jest przechowywanie lalki w pozycji leżącej. Przechowywanie w pozycji leżącej, podobnie jak przechowywanie w pozycji wiszącej, jest w porządku, ale wymaga dodatkowej uwagi. Jeśli przechowujesz lalkę w pozycji leżącej przez dłuższy czas, ważne jest, aby od czasu do czasu ją poruszyć. Ma to na celu uniknięcie punktów nacisku i zniekształceń skóry. Nie kładź lalki bezpośrednio na podłodze, ale użyj poduszki i/lub miękkiego koca jako podstawy. Oczywiście materac lub łóżko również są w porządku. Upewnij się, że przechowujesz lalkę w możliwie najbardziej neutralnej pozycji. Stawy nie powinny być wygięte ani skręcone.

Wybierz bezpieczne, czyste pomieszczenie bez bezpośredniego światła słonecznego

Zawsze przechowuj lalkę erotyczną w suchym, dobrze wentylowanym miejscu w temperaturze pokojowej. Utrzymuj pomieszczenie w czystości i bez kurzu. Zapobiegnie to zakurzeniu i zabrudzeniu Twojej lalki erotycznej. Upewnij się, że w pobliżu nie leżą żadne ostre przedmioty, które mogłyby uszkodzić lalkę. Ważne jest, aby nigdy nie umieszczać lalki w miejscu, w którym bezpośrednio świeci słońce. Promieniowanie UV ma katastrofalny wpływ na skórę Twojej lalki. Nie umieszczaj swojej lalki tuż obok źródła ciepła, takiego jak kuchenka lub grzejnik. Jeśli twoja lalka erotyczna przebywa w środowisku, w którym jest dużo bezpośredniego światła słonecznego, rozważ zainstalowanie osłon okiennych. Możesz także przykryć swoją lalkę miękkim kocem lub użyć pokrowca na ubranie. Chroni to jednocześnie Twoją lalkę przed kurzem, wilgocią i brudem.

Zdejmij ubrania do przechowywania

Aby zmniejszyć ryzyko poplamienia i zużycia, przechowuj lalkę erotyczną bez ubrania. Jeśli przechowujesz lalkę erotyczną bez jej wcześniejszego rozebrania, zawsze istnieje ryzyko plamy. Barwniki w tkaninach mogą ścierać się i wsiąkać w skórę. Może to prowadzić do nieestetycznych przebarwień. A gdy ubrania są bardzo ciasne i/lub mają ostre krawędzie, łatwo może dojść do powstania punktów nacisku.

Oto jak dyskretnie przechowywać lalkę erotyczną

Czy nadal mieszkasz z rodzicami? A może regularnie przyjmujesz gości? Wtedy miło jest, gdy twoja lalka nie jest bezpośrednio w zasięgu wzroku. Dajemy Ci kreatywne wskazówki, jak przechowywać lalkę erotyczną w dyskretny sposób.

Wiszące w szafie

Wiszące przechowywanie lalki erotycznej to dobry sposób, jeśli masz wysoką, pustą szafę (na ubrania). Aby bezpiecznie i dyskretnie przechowywać swoją lalkę erotyczną, w sprzedaży dostępne są specjalne haczyki do przechowywania. Wiszące miejsce do przechowywania chroni Twoją lalkę przed uszkodzeniem podczas przechowywania. Ponieważ ciało jest swobodnie zawieszone i unosi się w powietrzu, zapobiega to zniekształceniom. W przypadku niektórych marek, takich jak WM Dollte haczyki do przechowywania są dołączone w standardzie. Nie wszystkie marki zawierają te haki. Istnieje jednak możliwość zamówienia ich u nas. Aby uzyskać informacje o możliwościach skontaktuj się z nami.

Leżąc pod łóżkiem

Oprócz wiszących schowków, przestrzeń pod łóżkiem jest również idealna. Pudełka i szuflady to rozwiązanie, które pozwoli Ci dyskretnie przechowywać lalkę erotyczną. Twoja lalka jest poza zasięgiem wzroku i oszczędza dużo miejsca. Ta metoda przechowywania chroni również twoją lalkę przed kurzem, brudem i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Wolisz nie wydawać zbyt dużo pieniędzy? Następnie rozważ przechowywanie swojej lalki erotycznej w dostarczonym kartonowym pudełku. Oczywiście możesz również samodzielnie wykonać szafkę, w której zmieści się Twoja lalka erotyczna. Umieść pod nim małe kółka, wsuń go pod łóżko, a Twoja lalka erotyczna zniknie z pola widzenia.

Czy masz dobrą wskazówkę dotyczącą przechowywania lalki erotycznej?

Zostaw swój komentarz poniżej, aby mieć szansę na wygranie 5% kodu rabatowego na cały nasz asortyment.

Dodaj komentarz

Obsługa i kontakt

Szybka konfiguracja na koncie

Śledzenie zamówienia, opłacanie faktur i zmiana danych

Potrzebujesz pomocy?

Chętnie służymy pomocą. Nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji każdego dnia roboczego.