Specjalisci od Sex Dolls na polskim rynku

Gwarancja najniższej ceny

Ponad 1000 lalek w magazynie

Różnica między Sex Doll, LoveDoll i realdoll

Sex Doll, LoveDoll, realdoll, jaka dokładnie jest różnica? Więc gdzie jest rozróżnienie? Możesz przeczytać o tym, w tym artykule.

Termin Sex Doll

Sex Doll to szerokie pojęcie. Jest to lalka używana do uprawiania seksu. Oprócz klasycznej dmuchanej lalki, obejmuje to również realdoll lub LoveDoll. Realistyczne masturbatory, takie jak torsy i kończyny, również podlegają terminowi Sex Doll.

Dmuchana lalka erotyczna

Najbardziej znaną lalką erotyczną jest dmuchana lalka. Nadmuchiwana lalka to lalka erotyczna, którą należy napompować przed użyciem. W rzeczywistości nadmuchiwana lalka to nic innego jak plastikowa figurka wypełniona powietrzem. Nadmuchiwana lalka jest często bardzo przystępna cenowo. Wadą jest to, że nadmuchiwana lalka nie jest zbyt realistyczna i szybko się psuje. Dlatego dmuchana lalka jest mniej odpowiednia do częstego i długotrwałego użytkowania.

Realistyczna lalka erotyczna

Na naszej stronie internetowej sprzedajemy realistyczne lalki erotyczne (zwane również realdolls lub LoveDolls ). Realistyczna lalka erotyczna ma niezwykle realistyczny wygląd. Jeśli zaczniesz szukać realistycznej lalki erotycznej, wkrótce przekonasz się, że są one dostępne we wszystkich kształtach i rozmiarach. Wszystko zależy od Twoich preferencji. Sprzedajemy między innymi lalki erotyczne marek WM Doll, DutchDoll, MySuperDolli Firedoll. Przeczytaj na tej stroniewięcej o różnicach między tymi markami.

Realistyczny torso

Oprócz “normalnych” realistycznych lalek erotycznych, istnieją również realistyczne torsy. Tors jest w rzeczywistości kompaktową wersją “normalnej” realistycznej lalki erotycznej. Jest to lalka erotyczna w kształcie tułowia bez rąk i nóg. Tors jest lżejszy niż “normalna” realistyczna lalka erotyczna. Wynika to głównie z materiału, z którego wykonana jest realistyczna lalka erotyczna. Poza tym tors jest o wiele tańszy. Tors jest odpowiedni, gdy masz ograniczoną przestrzeń lub nie chcesz podnosić zbyt ciężkich przedmiotów. Jednocześnie tors jest mniej realistyczny niż “normalna” lalka erotyczna.

LoveDoll bardziej niż seks lalka

LoveDoll (znana również jako lalka miłości) jest często wymieniana na równi z realistyczną lalką erotyczną. Ale LoveDoll to coś więcej niż lalka erotyczna. LoveDoll może zaspokajać czyjeś potrzeby emocjonalne, a nawet pełnić rolę partnera życiowego. Wiele osób uważa swoją LoveDoll za najlepszą przyjaciółkę, kogoś, z kim można porozmawiać. Możesz jej powiedzieć wszystko. Możesz rozmawiać o swoich problemach, doświadczeniach, wzlotach i upadkach. LoveDoll nigdy cię nie osądzi i zaakceptuje cię takim/taką, jakim/jaką jesteś.

Chociaż ukochana lalka jest często wykorzystywana do celów seksualnych, nie każdy ma fizyczny związek ze swoją LoveDoll. LoveDoll może być również współlokatorką, z którą jesteś silnie związany/a emocjonalnie. Wspólne zamawianie jedzenia, granie w gry planszowe, wspólne oglądanie telewizji czy wręczanie sobie prezentów. LoveDoll może być Twoją najlepszą przyjaciółką, która pomoże Ci wstać psychicznie i odpocząć od wszystkich nieszczęść na świecie.

RealDoll® jest marką

Kilka lat temu liczbę producentów lalek erotycznych można było policzyć na palcach jednej ręki. Abyss Creations z siedzibą w Kalifornii od kilku lat produkuje dobrze znane lalki znane jako RealDoll®. RealDoll® tworzy lalki erotyczne 2.0. Sex Dolls RealDoll® są wykonane z silikonu. Wszystko jest wykonane ręcznie w najdrobniejszych szczegółach. Te lalki erotyczne są oferowane w kategorii cenowej od 25800zł (6000€).

RealDoll® jest więc oficjalnie marką. W praktyce termin ten jest zbyt często używany w odniesieniu do realistycznych lalek erotycznych kilku innych marek, w tym WM Doll, DutchDoll i JY Doll. Termin jest następnie zapisywany oddzielnie i bez wielkich liter. Real doll to niezwykle realistyczna lalka, zbliżona wyglądem do prawdziwego mężczyzny lub kobiety. Zazwyczaj prawdziwa lalka wykonana jest z silikonu lub termoplastycznego elastomeru (TPE). Real doll ma realistyczną skórę i mocny metalowy szkielet.

Real doll może pełnić kilka ról. Na przykład jako kumpelka do seksu, kumpelka do przytulania lub partnerka na jedną noc. Ale może też być dla Ciebie przyjaciółką, synem lub córką, towarzyszką lub kumpelką. Real dolls są również regularnie kupowane przez artystów. Oto jak DutchDoll Josefina i WM Doll Britt wystąpiły w “The Male Gaze” autorstwa Joëlle Dubois.

Różnica

Krótko mówiąc, jaka jest różnica między lalką erotyczną, LoveDoll a realdoll?

Sex Doll, jak sugeruje to słowo, to lalka używana do seksu i masturbacji. Na rynku dostępne są różne rodzaje lalek erotycznych, od dmuchanych po bardzo realistyczne. Istnieją również realistyczne masturbatory, takie jak torsy lub kończyny.

RealDoll® jest oficjalnie marką. Termin ten jest również używany do opisania realistycznych lalek erotycznych innych marek, takich jak WM Doll, JY Doll lub DutchDoll. Następnie używana jest inna pisownia (czytaj: “real doll”).

Dla wielu klientów realdoll to coś więcej niż lalka erotyczna. Lalka może również zaspokajać czyjeś potrzeby emocjonalne, a nawet wcielić się w rolę najlepszej przyjaciółki, syna lub córki czy współlokatorki. W takim przypadku mówimy o terminie LoveDoll lub Love Doll. Ponadto prawdziwe lalki są również regularnie wykorzystywane jako forma sztuki.

Dodaj komentarz

Obsługa i kontakt

Szybka konfiguracja na koncie

Śledzenie zamówienia, opłacanie faktur i zmiana danych

Potrzebujesz pomocy?

Chętnie służymy pomocą. Nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji każdego dnia roboczego.