Specjalisci od Sex Dolls na polskim rynku

Gwarancja najniższej ceny

Ponad 1000 lalek w magazynie

Lalki erotyczne dla kobiet

Widzisz to coraz częściej: kobiety kupujące lalki erotyczne. Jesteś kobietą i też chcesz kupić lalkę erotyczną? Na tym blogu znajdziesz najlepsze wskazówki.

Dlaczego kobiety kupują lalki erotyczne

Lalki erotyczne są najczęściej kupowane przez mężczyzn. Około 95% naszych klientów to mężczyźni. Od kilku lat kobiety coraz częściej kupują lalki erotyczne. W 2021 roku nigdy nie sprzedaliśmy tak wielu lalek erotycznych klientom płci żeńskiej.

Praca lub hobby

Istnieje wiele powodów, dla których kobiety kupują lalki erotyczne. Najczęstszym powodem jest praca. W sektorze sztuki, kultury i mediów, realistyczne lalki erotyczne są niezwykle popularne. Na przykład lalki erotyczne są regularnie wykorzystywane jako modele fotograficzne. Lalki erotyczne są również coraz częściej kupowane przez kobiety szukające manekina i/lub manekina.

Towarzystwo

Motywy seksualne odgrywają mniejszą rolę wśród kobiet niż mężczyzn. Dla wielu kobiet zakup lalki erotycznej zaczyna się od poszukiwania towarzystwa, najlepszego przyjaciela lub partnera. Rzeczywiście, ludzie lubią antropomorfizować, przypisywać ludzkie cechy i emocje przedmiotom lub rzeczom. Zwłaszcza w czasach dystansu społecznego/abstynencji ludzie odczuwają potrzebę otaczania się “nieożywionymi” przedmiotami. U niektórych kobiet więź z lalką seksualną jest nawet podobna do więzi między rodzicami a dzieckiem.

Te lalki erotyczne są odpowiednie dla kobiet

Podaż lalek erotycznych dla kobiet powoli rośnie w ostatnich latach. Więc które lalki erotyczne są najbardziej odpowiednie dla kobiet? Poniżej znajdziesz ich listę.

1. Lekka lalka erotyczna

Kompaktowa i lekka lalka erotyczna jest popularna wśród seniorów i osób o niewielkiej sile (mięśniowej). Ale lekka lalka erotyczna jest również wyjątkowo odpowiednia dla kobiet. Waga przeciętnej lalki erotycznej waha się od 25 do 45 kilogramów. Lalki erotyczne o długości 160 cm i wyższe i/lub z dużym biustem lub grubymi pośladkami szybko przekraczają 35 kilogramów. Jedną z zalet jest poziom realizmu. Wadą jest to, że lalki te nie są łatwe do przenoszenia, zwłaszcza jeśli nie jesteś zbyt silna. Dlatego zalecamy kobietom wybór lalki erotycznej o niskiej wadze. Lekka lalka erotyczna jest łatwiejsza do przenoszenia i/lub przechowywania. Zmniejsza to ryzyko obrażeń. W naszej ofercie mamy kilka lalek erotycznych o niskiej wadze. Na przykład od WM Doll Inéz, Emmy i Becca waga wynosi tylko 24 kilogramy. Modelki Grace i Anissa od FireDoll są nieco cięższe i ważą 28 kilogramów. Dzięki niskiej wadze lalki te są bardzo odpowiednie dla kobiet.

2. Męska lalka erotyczna

Męskie lalki erotyczne są szczególnie popularne wśród swingersów, par i gejów. Ale męskie lalki erotyczne są również bardzo poszukiwane przez samotne kobiety. Męskie lalki erotyczne mają wygląd atrakcyjnego mężczyzny, są naturalnej wielkości i mają ultra realistyczny penis. Oto jak lalka erotyczna Martin marki MySuperDoll jest bardzo popularna wśród płci żeńskiej. Oprócz atrakcyjnego ciała, Martin ma penisa o realistycznym wyglądzie. Dodatkową zaletą jest to, że jego penis jest wykonany z materiału przypominającego skórę, który jest bardzo realistyczny i szybko przyjmuje ciepło twojego ciała. Zapewnia to realistyczne wrażenia podczas penetracji. Wadą jest to, że męska lalka erotyczna, taka jak Martin, jest znacznie cięższa niż żeńska lalka erotyczna. Miej to na uwadze przy zakupie.

3. Sex Doll SheMale

Oprócz powyższych opcji istnieje jeszcze trzecia alternatywa. Lalki płci męskiej są cięższe (i droższe) niż lalki płci żeńskiej. Większość męskich lalek erotycznych z łatwością przekracza 40 kilogramów. Dlatego przed zakupem zawsze zadawaj sobie pytanie: jaka jest moja siła (mięśni)? Jeśli nie jesteś zbyt silna a wciąż lubisz być penetrowana, seks lalka SheMale jest dobrą dla Ciebie alternatywą. Każda żeńska lalka erotyczna na naszej stronie internetowej jest standardowo dostarczana bez penisa, ale można ją idealnie połączyć z dołączanym dildo. To doczepiane dildo jest dostępne w różnych szerokościach i długościach. Zaletą jest to, że przeciętna lalka erotyczna SheMale jest znacznie lżejsza niż męska lalka erotyczna. Jeśli weźmiesz wszystko pod uwagę, przeciętna lalka erotyczna SheMale jest również znacznie tańsza.

Dodaj komentarz

Obsługa i kontakt

Szybka konfiguracja na koncie

Śledzenie zamówienia, opłacanie faktur i zmiana danych

Potrzebujesz pomocy?

Chętnie służymy pomocą. Nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji każdego dnia roboczego.