Specjalisci od Sex Dolls na polskim rynku

Gwarancja najniższej ceny

Ponad 1000 lalek w magazynie

Konserwacja zapobiega zużyciu twojej lalki erotycznej

Lalka erotyczna to spora inwestycja. Na szczęście, przy odpowiedniej konserwacji, większość modeli działa przez wiele lat. Ci, którzy odpowiednio dbają o lalkę erotyczną, przedłużają jej żywotność.

W szczególności elastomer, genitalia i wewnętrzny metalowy szkielet po wymianie mają wysoką cenę. Części lalki erotycznej są wykonane tak, aby służyły przez lata, pod warunkiem, że odpowiednio je konserwujesz. Z pewnością elastomer zachowuje swoją jakość, elastyczność i miękkość przy odpowiedniej pielęgnacji skóry.

Metalowa część szyjna

Cudownie, biorąc relaksującą kąpiel ze swoją lalką erotyczną. Ale pamiętaj, aby część szyjna nie miała kontaktu z wodą. W wielu przypadkach tak się nie dzieje, zwłaszcza jeśli zakryjesz okolice szyi plastikową torbą. Jeśli podejdziesz do tego mniej ostrożnie, a część szyjna wejdzie w kontakt z wodą, metalowy bolec między korpusem a głowicą może zardzewieć. W najlepszym przypadku możesz rozwiązać problem za pomocą odrdzewiacza. Ale często jest to poważniejsza sprawa. A więc albo głowa, albo tułów muszą zostać wymienione w całości.

Zawsze chroń metalową część szyi przed wodą. Zapobiegnie to rdzewieniu i zaoszczędzi Ci wielu kłopotów.

Elastomer

Mówiąc o termoplastycznym elastomerze, “skóra” twojej lalki erotycznej może ulec zużyciu z powodu wielu czynników zewnętrznych. Zwłaszcza z powodu działania chemikaliów, światła UV lub ekstremalnego ciepła. Elastomer może również odbarwiać się pod wpływem barwników. Samo w sobie nie musi to stanowić problemu, ponieważ często ustępują one samoistnie. Plamy można również usunąć za pomocą nadtlenku benzoilu. Klucze, obcinacz do paznokci, nożyczki: najlepiej nie kładź ich w pobliżu swojej lalki erotycznej. Ostre przedmioty mogą uszkodzić “skórę” twojej lalki erotycznej.

Drobne uszkodzenia, takie jak pęknięcia i plamy, są często łatwe do usunięcia za pomocą prostej naprawy. W przypadku uszkodzenia elastomeru skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Chętnie udzielimy Ci wskazówek i porad, jak rozwiązać problem.

Aby utrzymać elastomer w dobrym stanie, czyszczenie i pielęgnacja lalki erotycznej jest koniecznością. W tym artykule możesz przeczytać, jak najlepiej to zrobić.

Stopy

Jeśli chcesz postawić lalkę erotyczną w pozycji pionowej, ważne jest, aby podstawa była wyposażona w funkcję podstawki. Pionowa podstawa ma dodatkowe wzmocnienie, dzięki czemu możesz bez problemu postawić lalkę w pozycji pionowej. Druga, standardowa podstawa, jest bardziej estetyczna, ale nie wytrzymuje ciężaru twojej lalki. Lalka erotyczna ze standardową stopą może się złamać, gdy jest ustawiona prosto, nawet jeśli jest to tylko jednorazowa.

Płeć

Każda lalka erotyczna ma pochwę, odbyt i usta. Pochwa ma przyjemną konsystencję, ale nie staje się – jak u prawdziwej kobiety – wilgotna sama z siebie. Nawiasem mówiąc, dotyczy to również jamy ustnej i odbytu. Pochwa, odbyt i usta mogą pęknąć podczas penetracji bez lubrykantu. Zaletą wyjmowanej pochwy jest to, że można ją wymienić w przypadku uszkodzenia, ale seks jest o wiele mniej smaczny i realistyczny. Ponadto zmieniający się rękaw może przyczyniać się do postarzania elastomeru.

Zawsze miej przy sobie wystarczającą ilość lubrykantu na bazie wody (co najmniej jedną pompkę), aby pochwa, odbyt i usta były wystarczająco wilgotne. Oczyść również genitalia natychmiast po użyciu.

Przeczytaj ten artykułaby uzyskać więcej praktycznych wskazówek dotyczących masturbacji lalką erotyczną.

Zapobieganie uszkodzeniom

Powyższym problemom można w większości zapobiec poprzez normalną konserwację. I oczywiście ostrożnie obchodź się ze swoją lalką erotyczną. Istnieje również zużycie, na które nie zawsze masz wpływ. Regularna konserwacja nie uchroni cię przed koniecznością zakupu nowej peruki. Zużycie peruki można jednak spowolnić poprzez odpowiednią pielęgnację włosów. Ci, którzy odpowiednio dbają o perukę swojej lalki seksualnej, zapobiegają zużyciu i splątaniu włosów. Dlatego warto zainwestować w odpowiednie produkty do stylizacji.

Dodaj komentarz

Obsługa i kontakt

Szybka konfiguracja na koncie

Śledzenie zamówienia, opłacanie faktur i zmiana danych

Potrzebujesz pomocy?

Chętnie służymy pomocą. Nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji każdego dnia roboczego.