Specjalisci od Sex Dolls na polskim rynku

Gwarancja najniższej ceny

Ponad 1000 lalek w magazynie

Jaka jest różnica między szkieletem standardowym a szkieletem premium?

Dostępne są 2 różne szkielety: szkielet standardowy i szkielet premium. W tym artykule powiemy Ci więcej o różnicach.

Standardowy szkielet

Standardowy szkielet jest dostępny dla wszystkich naszych modeli. Jest to solidny i mocny szkielet, który pozwoli Ci błyskawicznie ustawić lalkę erotyczną. Wybierając podstawę z funkcją stojaka, lalkę erotyczną ze standardowym szkieletem można również ustawić pionowo. Słowo “standard” nie mówi nic o jakości lub stopniu wytrzymałości szkieletu. Mówi to wyłącznie o funkcjonalności szkieletu. W standardowym szkielecie każdy staw może być zginany, ale nie jest możliwe poruszanie ramionami. Dla większości osób nie jest to jednak warte dodatkowych kosztów szkieletu premium. Zwłaszcza nie wtedy, gdy kupujesz lalkę erotyczną do seksu i/lub towarzystwa.

WM Doll ze standardowym szkieletem
WM Doll ze szkieletem premium

Szkielet premium

Szkielet premium składa się z dodatkowych zawiasów umożliwiających większy zakres ruchu. Te ulepszenie jest dostępna w ofercie kilku marek, w tym WM Doll. Szkielet premium umożliwia modelowi podnoszenie (unoszenie) i opuszczanie (opadanie) ramion. Innymi słowy, szkielet premium to standardowy szkielet wyposażony w dodatkowe funkcje w stawie barkowym. Zaletą jest to, że możesz ustawić lalkę erotyczną ze szkieletem premium w bardziej naturalnych pozach. Jest to szczególna wartość dodana, gdy chcesz wykorzystać lalkę jako modelkę do zdjęć.

Warto rozważyć: szkielet standardowy czy premium?

Kiedy kupujesz lalkę erotyczną, niektóre marki i modele pozwalają wybrać jedną z dwóch opcji: standardowy szkielet lub szkielet premium. Ale jaka jest obecnie najlepsza opcja dla Ciebie? I czy dodatkowy koszt szkieletu premium jest dla Ciebie tego wart?

Czy używasz lalki erotycznej wyłącznie do celów seksualnych i nie obchodzi cię, czy model może poruszać ramionami? W takim przypadku najlepiej zdecydować się na standardowy szkielet. Większość klientów, którzy kupują lalkę erotyczną do masturbacji, nie uważa, że dodatkowy koszt szkieletu premium jest tego wart. Ta dodatkowa funkcjonalność ma niewielki wpływ na łatwość użytkowania i przyjemność podczas masturbacji. Ale oczywiście sam/a musisz dokonać tego kompromisu.

Czy używasz lalki erotycznej głównie jako modelki do zdjęć? I czy chcesz uchwycić ją w kamerze tak naturalnie, jak to tylko możliwe? W takim przypadku warto wybrać lalkę erotyczną ze szkieletem premium. Szkielet premium oferuje większą swobodę ruchu i zapewnia najbardziej realistyczny efekt. Subtelna wariacja z ramionami może nadać zdjęciom dodatkowego wymiaru.

Dobrze też wiedzieć

Chcesz uzyskać osobistą poradę, która opcja jest dla Ciebie najlepsza? Skontaktuj się z nami. Nasz zespół z przyjemnością doradzi Ci w dokonaniu właściwego wyboru.

Dodaj komentarz

Obsługa i kontakt

Szybka konfiguracja na koncie

Śledzenie zamówienia, opłacanie faktur i zmiana danych

Potrzebujesz pomocy?

Chętnie służymy pomocą. Nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji każdego dnia roboczego.