Specjalisci od Sex Dolls na polskim rynku

Gwarancja najniższej ceny

Ponad 1000 lalek w magazynie

Seks lalka dla par i swingersów

Lalki erotyczne są szczególnie popularne wśród seniorów i samotnych mężczyzn. Ale coraz więcej par (swingersów) decyduje się również na zakup lalki erotycznej. Istnieje kilka powodów, dla których pary kupują lalki erotyczne. Możesz przeczytać więcej na ten temat w tym artykule.

Seks lalka dla lepszego życia seksualnego

Z biegiem lat apetyt na seks w związku maleje. To całkiem normalne. A kiedy jesteś żonaty od 20 lat, nic dziwnego, że twoje życie seksualne staje się nieco mniej ekscytujące. Krótko mówiąc, z czasem twoje życie seksualne może stać się monotonne, przewidywalne, a nawet nudne. Czy regularnie myślisz z nostalgią o początkach swojego związku, gdy doświadczałeś ekscytującego seksu ze swoim partnerem? Czy chciałbyś/chciałabyś poprawić swoje życie seksualne? Wtedy realistyczna lalka erotyczna może być darem od nieba.

Seks lalka może uczynić seks bardziej ekscytującym i zwalczyć nudę. Tworzy to kreatywność i wiele emocji. Zapewnia również możliwość zaspokojenia niezaspokojonych potrzeb seksualnych. Dzięki lalce erotycznej możesz ożywić wszelkiego rodzaju fantazje. Pomyśl: trójkąt, podwójna penetracja i/lub seks analny. I oczywiście seks solo z Sex Doll to tylko kolejna opcja. Może to być darem niebios, gdy występuje duża różnica w libido. Seks znów staje się zabawą, a nie “powinnnością”.

Seks lalka jako zabawka dla swingersów

Rosnąca liczba par swingujących również coraz częściej kupuje Sex Doll. Swingersi to pary, które uprawiają seks jako para razem (lub wspólnie) z innymi parami. Swingują nie tylko pary, ale także samotne kobiety i mężczyźni. Najbardziej znane formy to: soft swing, soft swap i full swap.

Krótko mówiąc...

Soft swing jest tak naprawdę formą wprowadzenia do swingu. To nic innego jak orientacja terenu i rozglądanie się.

Następnym możliwym krokiem jest soft swap. Dwie lub więcej par kocha się w tym samym pomieszczeniu z własnym partnerem. Często sprowadza się to do tego, że penetracja jest zarezerwowana dla własnego partnera. Czasami uzgadnia się, że dozwolone są inne czynności seksualne (takie jak pocałunki, pieszczoty, seks oralny lub rimming).

Pełna wymiana może być opisana jako pełna wymiana partnerska. Pary wymieniają się partnerami podczas stosunku z penetracją.

Swingersi: powody, dla których warto kupić lalkę erotyczną

Dlaczego lalki erotyczne są tak interesujące dla swingersów? Dobre pytanie, choć oczywiście odpowiedzi są bardzo osobiste. Poniżej podajemy kilka powodów, choć jest ich oczywiście znacznie więcej.

Orientacja i wprowadzenie do swingu

Zaletą lalki erotycznej jest to, że początkujący swingersi mogą zostać wprowadzeni w zjawisko wymiany partnerów w sposób niskoprogowy. Swingerski styl życia to często jedna wielka przygoda dla wielu początkujących swingersów. Niekończące się eksperymenty na drodze do nowego świata pełnego ekscytujących doświadczeń. Brzmi to ekscytująco, ale powinieneś to zrobić tylko wtedy, gdy jesteś w 100% za tym. Oczywiście musisz także ustalić jasne zasady, aby uniknąć problemów w związku.

Być może nie czujesz się jeszcze komfortowo uprawiając seks przy innych parach. Albo że nie wiesz jeszcze, czy jesteś otwarty na (pełną) wymianę partnerów. Lalka erotyczna zapewnia bezpieczne i znajome środowisko do eksperymentowania. Nie “utkniesz” od razu z inną parą i będziesz mógł w spokoju zbadać swoje granice. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety mogą czerpać przyjemność z masturbacji lalką erotyczną. Zwłaszcza jeśli wybierzesz lalkę erotyczną z odłączanym penisem.

Seks lalka jako zabawka podczas swingerskiego wieczóru

Chcesz przenieść swoją imprezę domową na wyższy poziom? We hear you! Może to wymagać przyzwyczajenia, ale oferuje to tylko odrobinę więcej do nocy swingowej. Lalka erotyczna może być używana na kilka sposobów podczas domowej imprezy: solo, z partnerem lub z (częścią) innej pary. Zaletą lalki erotycznej jest to, że może być używana przez kilka osób jednocześnie. W końcu możesz uprawiać seks z lalką erotyczną na różne sposoby: dopochwowo, doustnie i analnie! To sprawia, że lalka erotyczna jest atrakcyjną zabawką na imprezę domową. Zwłaszcza w połączeniu z doczepianym penisem. Dzięki temu lalka erotyczna jest odpowiednia zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet

Sex Doll zapewnia nie tylko napięcie i podniecenie, ale także rozwiązanie na (zbyt) szybkie dochodzenie. Z seks-lalką mężczyzna może się całkowicie odprężyć. To jest natychmiastowy plus lalki erotycznej podczas swingerskiego wieczóru. Masturbacja z lalką erotyczną pozwoli Ci na dłuższą zabawę podczas swingerskiego wieczóru. Idealnie jest więc odciążyć się na chwilę!

A wreszcie: higiena

Seks lalka podczas swingerskiego wieczóru jest niesamowicie ekscytująca. Przestrzegaj jednak zasad higieny. Podamy Ci kilka rad

  • Infekcje mogą rozprzestrzeniać się za pośrednictwem zabawek erotycznych, w tym lalek erotycznych. Na przykład, jeśli ktoś z opryszczką nie wyczyści lalki po użyciu, ale także jeśli ktoś z przeziębieniem zakaszlał w dłonie, a następnie dotknął na przykład piersi lub pośladków lalki erotycznej. Czyść lalkę erotyczną nie tylko przed swingerskim wieczórem, ale także pomiędzy użytkowaniem. Dobrze opłucz narządy płciowe pod prysznicem intymnym (dopochwowym), a także rozważ butelkę żelu dezynfekującego do dezynfekcji rąk.
  • Czy dzielisz lalkę erotyczną z innymi parami? Jeśli tak, najlepiej użyj prezerwatywy, aby nie ryzykować infekcji. Zdaj sobie sprawę, że bez użycia prezerwatywy spędzisz więcej czasu na czyszczeniu lalki erotycznej.
  • Jak bardzo są realistyczne, co? Jednak lalka erotyczna różni się od prawdziwej kobiety pod jednym ważnym względem. A tym jest, że lalka erotyczna sama się nie nawilża. Dlatego ważne jest, aby zawsze używać lubrykantu na bazie wody. Jeśli nie użyjesz lubrykantu, ryzykujesz uszkodzenie lalki. Ponadto lubrykant zapewnia przyjemniejsze i bardziej komfortowe uczucie podczas penetracji.
Dodaj komentarz

Obsługa i kontakt

Szybka konfiguracja na koncie

Śledzenie zamówienia, opłacanie faktur i zmiana danych

Potrzebujesz pomocy?

Chętnie służymy pomocą. Nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji każdego dnia roboczego.