Specjalisci od Sex Dolls na polskim rynku

Gwarancja najniższej ceny

Ponad 1000 lalek w magazynie

Lalka z dźwiękiem: czy ta opcja jest tego warta?

Coraz więcej klientów jest zainteresowanych modułami dźwiękowymi dla lalek erotycznych. Lalka erotyczna, która może jęczeć, brzmi jak fajna i dobra opcja konfiguracji. Takie moduły dźwiękowe mają jednak również kilka wad. W tym artykule powiemy Ci więcej na ten temat.

Czym jest Doll Sound?

Lalka erotyczna z funkcją Doll Sound posiada interaktywny moduł dźwiękowy, który wydaje rozpoznawalne dźwięki. Mogą to być pojedyncze słowa lub frazy, ale wśród możliwości znajdują się także ciche jęki i krzyki. Doll Sound ma wiele zalet. Dźwięk sprawia, że doświadczenie z lalką erotyczną jest bardziej naturalne i realistyczne. Niektóre moduły dźwiękowe wyższej klasy generują dźwięki, gdy tylko dojdzie do kontaktu skóry między tobą a twoją lalką erotyczną. Brzmi nieźle, prawda?

Wady technologii Doll Sound

Lalka erotyczna wyposażona w interaktywny moduł dźwiękowy gwarantuje realistyczne doznania. Brzmi to atrakcyjnie, ale w praktyce jest rozczarowujące. Z tego powodu nie oferujemy już takich modułów dźwiękowych na naszej stronie internetowej.

1. Niska jakość

Po pierwsze, systemy te są nadal niskiej jakości, zwłaszcza w porównaniu do lalki jako całości. W przeciwieństwie do ciała i głowy lalki erotycznej, moduły dźwiękowe nie trwają długo. Często moduły dźwiękowe wykazują wady już po kilku miesiącach. Wymiana oprogramowania jest kosztowna. Czasami możliwe jest wykonanie (kosztownej) naprawy, chociaż może to potrwać od kilku do sześciu miesięcy, zanim odzyskasz swoją lalkę erotyczną. Co więcej, koszty naprawy mogą być tak wysokie, że czasami lepiej jest kupić zupełnie nową lalkę erotyczną.

2. Nieaktualne oprogramowanie

Wiele modułów dźwiękowych jest przestarzałych. Niektórzy sprzedawcy sprzedają nawet lalki erotyczne z oprogramowaniem starszym niż pięć lat. Niektórzy dostawcy korzystają z najnowszych technologii, inni wymagają płacenia co miesiąc lub co rok za aktualizacje, pod warunkiem, że producent nadal je wspiera. Ponadto te przestarzałe moduły dźwiękowe nie generują bardzo realistycznych dźwięków ze względu na ich wadliwe oprogramowanie. Dźwięk jest cichy, matowy lub odbija się echem. Wielu producentów przestaje wspierać starsze moduły po kilku latach.

3. Brak oznakowania CE

Trzecią kwestią jest to, że moduły dźwiękowe dla lalek erotycznych nie mają oznaczenia CE. Przepisy europejskie wymagają oznaczenia CE na urządzeniach elektrycznych. Oznaczenie CE wskazuje, że moduły dźwiękowe są zgodne z wymogami prawnymi w zakresie bezpieczeństwa, zdrowia i ochrony środowiska. W przypadku sprzętu elektronicznego oznakowanie CE jest obowiązkowe, w przeciwnym razie produkt nie może być przedmiotem obrotu na rynku europejskim.

Dlaczego nie oferujemy Doll Sound

Na SeksLaleczki.pl nie można (jeszcze) kupić lalki erotycznej wyposażonej w moduł dźwiękowy. Powodem jest kilka wad obecnych na rynku modułów dźwiękowych. Wiele modułów dźwiękowych jest niskiej jakości i generuje nierealistyczne dźwięki. Ponadto moduły dźwiękowe dla lalek erotycznych nie posiadają znaku CE. Uważamy, że oprogramowanie i sprzęt powinny w pierwszej kolejności ulepszać moduły dźwiękowe.

Dodaj komentarz

Obsługa i kontakt

Szybka konfiguracja na koncie

Śledzenie zamówienia, opłacanie faktur i zmiana danych

Potrzebujesz pomocy?

Chętnie służymy pomocą. Nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji każdego dnia roboczego.