Specjalisci od Sex Dolls na polskim rynku

Gwarancja najniższej ceny

Ponad 1000 lalek w magazynie

Przewodnik anty-fałszywy

Lalki erotyczne stają się z dnia na dzień coraz bardziej popularne. Ale ta popularność ma również swoje wady. Tak więc popularność idzie w parze z oszustwami i cyberprzestępczością. Może to oznaczać dwie rzeczy: nigdy nie otrzymasz lalki ani jej kopii. Jak uniknąć zakupu fałszywej lalki erotycznej? Chętnie udzielimy Ci kilku wskazówek!

W skrócie

Wyobraź sobie. Szukasz niezawodnej lalki erotycznej. Asortyment jest bardzo zróżnicowany, podobnie jak jakość. Jeśli znajdziesz już lalkę erotyczną swoich marzeń, chcesz mieć pewność, że nie jest to kopia ani replika. Rzeczywiście, w Internecie krążą tysiące kopii znanych marek. Kopia jest często o setki złotych tańsza niż autentyczny model. Są one jednak niskiej jakości, nie wytrzymują tak długo i są mniej realistyczne. Niektóre repliki lalek erotycznych są nawet (częściowo) nadmuchiwane.

Zdjęcie produktu może być równie ładne, cena równie dobra, lecz kopię lub replikę lepiej ominąć. Jakie są wady kopii lub repliki? I jak odróżnić prawdziwe od fałszywych? Możesz przeczytać o tym poniżej.

Koszt lalki erotycznej

Zanim przejdziemy dalej, ważne jest, aby wiedzieć, jakie elementy wpływają na cenę Sex Doll.

Na konkurencyjnym rynku coraz częściej widzisz lalki erotyczne oferowane w cenach oszałamiających. Nie oznacza to, że wszystkie te modele są skopiowanymi kopiami, ale pamiętaj, że istnieje duże prawdopodobieństwo. Czy cena jest zbyt korzystna, by mogła być prawdziwa? Jeśli tak, to 99% z nich to kopie lub repliki.

Replika często kosztuje setki złotych więcej niż oryginał. Czasami replika wygląda uderzająco podobnie do oryginalnego modelu. Brzmi nieźle, prawda? Pamiętaj tylko: “Dostajesz to, za co płacisz”. Marki premium, takie jak WM Doll, DutchDoll i 6YE Premium cieszą się bardzo dobrą rozpoznawalnością. Aby utrzymać świadomość marki, te wysokiej klasy marki stale inwestują w ulepszanie produktów, innowacje i doskonałą obsługę.

Czy cena jest zbyt korzystna, by mogła być prawdziwa? 99,9% szansa, że jest to kopia lub replika.

Fałszywa lalka erotyczna jest wyceniana korzystniej, ale jako kupujący musisz też pogodzić się z kilkoma rzeczami. W związku z tym jakość jest często niska lub bardzo niska. Ponadto często nie możesz zadawać pytań, a obsługa (posprzedażowa) często pozostawia wiele do życzenia. Co więcej, często nie możesz ubiegać się o gwarancję, jeśli występuje wada produkcyjna i/lub produkcyjna.

Przeczytaj to przed zakupem lalki erotycznej

Replika Sex Doll została zaprojektowana z myślą o oszczędności kosztów. Oznacza to, że kopie są wykonane z niedrogiego elastomeru termoplastycznego.

Elastomer termoplastyczny, w skrócie TPE, to materiał przypominający skórę, podobny do silikonu. Elastomer jest bardzo podobny z wyglądu do silikonu. Jest jednak tańszy, ponieważ może być produkowany bardziej wydajnie. Elastomer występuje w różnych formach i składach. Oznacza to, że elastyczność, miękkość i realizm różnią się w zależności od dostawcy.

Dobra lalka erotyczna wykonana jest z wysokiej jakości elastomeru, który spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny. Takie elastomery są również wykorzystywane do innych zastosowań, takich jak opaski do zegarków, ochraniacze na zęby i protezy. Niestety, do produkcji egzemplarzy użyto taniego elastomeru. Ten elastomer podlega zużyciu i nie oferuje takiej trwałości jak lalki erotyczne od WM Doll, DutchDoll lub 6YE Premium.

Ale to nie wszystko. Czasami elastomer zawiera substancje potencjalnie szkodliwe dla zdrowia, takie jak plastyfikatory (czytaj: ftalany). Nawet jeśli możesz (spróbować) pociągnąć sklep internetowy do odpowiedzialności, jeśli lalka zostanie zepsuta już po jednym dniu: jakie ryzyko jesteś skłonny/a podjąć ze swoim zdrowiem?

Prawda o replikach lalek erotycznych

Kuszące jest poddanie się bardzo taniej lalce erotycznej. To zrozumiałe, ale zapamiętaj, że w wielu przypadkach taniej znaczy drożej. Kupując kopię lub replikę, musisz pamiętać o kilku rzeczach. Jakich? Możesz przeczytać to poniżej.

Co musisz wiedzieć o jakości

Wspomnieliśmy o tym przed chwilą, ale większość kopii jest słabej lub bardzo słabej jakości. Jakość zależy od kilku czynników, takich jak grubość materiału, stopień miękkości/twardości i stopień elastyczności.

Elastomer termoplastyczny może mieć różną grubość. Grubość elastomeru w dużej mierze decyduje o jego jakości. Większość egzemplarzy wykonana jest z (bardzo) cienkiej warstwy elastomeru. Czasami elastomer ma tak niską gęstość, że jest nawet półprzezroczysty. Sprawia to, że materiał jest bardziej podatny na uszkodzenia, zabrudzenia i/lub wilgoć (pleśń).

Elastomer repliki lalki erotycznej jest również często bardziej sztywny, co oznacza, że materiał jest nieco sztywny. Ponieważ tańszy elastomer jest mniej elastyczny i giętki, jest bardziej podatny na odkształcenia. Co więcej, niska elastyczność ogranicza zakres ruchu szkieletu. Sprawia to, że stawy lalki są mniej łatwe do ustawienia.

Dlaczego replika lalki erotycznej jest mniej realistyczna?

Różnica w cenie repliki lalki erotycznej znajduje również odzwierciedlenie w jakości wykonania i szczegółach. Różne części, takie jak piersi, pośladki i genitalia (odbyt i pochwa) są często mniej realistyczne. Ciało jest mniej miękkie i elastyczne, głowa jest mniej podatna na przyleganie, a na twarzy zwykle nie ma półtrwałego makijażu.

Tańszy elastomer wygląda mniej realistycznie ORAZ jest mniej wygodny. Nie izoluje również ciepła (ciała), co może sprawić, że replika lalki będzie dość zimna. Co więcej, tańsze elastomery często mają silny nieprzyjemny chemiczny zapach, który nie znika z czasem. Czy musimy mówić więcej?

Do rozważenia

Pamiętaj, że zdjęcia produktów replik lalek erotycznych są mocno edytowane za pomocą oprogramowania do edycji zdjęć (takiego jak Photoshop). W niektórych przypadkach zdjęcia produktów marek premium, takich jak WM Doll, 6YE i DutchDoll, są błędnie wykorzystywane. Modele często ledwo przypominają zdjęcia produktów i mają bardzo niski poziom wykończenia. Alternatywnie, możesz otrzymać zupełnie inny model i/lub model o zupełnie innych wymiarach ciała.

Oto jak uniknąć błędnej sprzedaży: 5 wskazówek!

Odróżnij replikę lalki erotycznej od lalki erotycznej premium. Nie jest to niemożliwe, ale trudne. Oprócz podstawowych rzeczy, takich jak niezawodność sklepu (internetowego), istnieją dodatkowe rzeczy, na które należy zwrócić uwagę przy zakupie lalki erotycznej. Chętnie pomożemy Ci na Twojej drodze.

Siliconen sexpop

Wskazówka 1: Zwracaj uwagę na wysokie rabaty i ceny oszałamiające

Czy cena jest zbyt korzystna, by mogła być prawdziwa? W większości przypadków jest to prawda. W ogólnym asortymencie lalek erotycznych można zauważyć duże różnice cenowe. Istnieją lalki erotyczne na sprzedaż od 3000zł (700€), ale także od kilku tysięcy złotych. Na zagranicznych stronach internetowych i platformach e-commerce znane marki, takie jak WM Doll, oferowane są z rabatami sięgającymi nawet ponad 80% zalecanej ceny detalicznej. Prawdopodobnie masz do czynienia z repliką; innymi słowy, podróbką. W razie wątpliwości zapytaj o dodatkowe koszty. Zastanów się: czy będą jakieś opłaty celne?

Wskazówka 2: Krytycznie czytaj recenzje online w Google

“Szybkie” czytanie recenzji sklepu internetowego nie jest dobrym pomysłem. Dobrym sposobem na zorientowanie się w sytuacji jest wyszukanie nazwy sklepu internetowego w Google. Czy witryna ma recenzje tylko na swojej stronie internetowej? A może strony nie można znaleźć w Google? W takim razie lepiej tam nie kupować. Posiadanie pieczęci zatwierdzenia, takiej jak ValuedShopslub Thuiswinkel.org jest dobrym wskaźnikiem niezawodności. Czy to wszystko, na co powinno się zwrócić uwagę? Nie. Niestety, nie jest to wystarczające, aby określić, czy sklep internetowy jest rzeczywiście legalny. W rzeczywistości przestępcy kopiują wszystko, w tym znaki rozpoznawcze. Dlatego zawsze odwiedzaj stronę internetową odpowiedniego znaku jakości, aby sprawdzić, czy sklep jest rzeczywiście z nim powiązany. Lepiej być bezpiecznym niż żałować.

Wskazówka 3: Przeczytaj krytycznie opis produktu

W niektórych sklepach internetowych opisy produktów są nieprawidłowe i/lub całkowicie ich brakuje. Zastanów się: jakiej marki jest model? Jakie są wymiary ciała? Jakie specyfikacje ma model (kolor skóry, włosów)? Zawsze zachowaj ostrożność, jeśli produkt jest tylko na zdjęciu, ale nie ma opisu. Czasami pokazywane są zdjęcia produktów WM Doll lub 6YE, ale nie są one kopiami.

Wskazówka 4: Unikaj zewnętrznych sprzedawców za pośrednictwem platform e-commerce

Handel podróbkami odbywa się nie tylko za pośrednictwem zacienionych lub nieznanych witryn, ale także za pośrednictwem dużych sklepów internetowych. W Polske istnieje kilka platform e-commerce, na których zewnętrzni sprzedawcy mogą zarejestrować się bezpłatnie, podając numer VAT i KRS. Następnie wykorzystują popularność tych platform. Te platformy handlu elektronicznego są często zbyt duże, aby egzekwować autentyczność wszystkich swoich dostawców. Chcesz kupić coś na Amazon.com lub Allegro? W takim razie zawsze korzystaj z ReviewMeta.com aby odfiltrować niewiarygodne doświadczenia.

Wskazówka 5: Poproś o certyfikat autentyczności

Przy zakupie zapytaj, czy lalka erotyczna posiada numer certyfikatu zapobiegającego podróbkom. Ponieważ nie zawsze tak jest. Marki WM Doll, YL Doll, OR Doll i SE Doll używają numeru certyfikatu zabezpieczającego przed podrabianiem.

Do przemyślenia

Serwis i obsługa posprzedażowa są o wiele lepsze w niezawodnym sklepie internetowym. Na przykład SeksLaleczki.pl zawsze oferuje bezpłatne porady, jeśli masz jakiekolwiek pytania i/lub problemy, a Twoja lalka erotyczna jest dokładnie sprawdzana pod kątem wad przed wysyłką. Duża część naszych modeli jest standardowo dostępna w magazynie w Holandii. Dzięki temu możesz odwiedzić nasz salon i obejrzeć nasze modele bez żadnych zobowiązań. Dzięki temu możesz na żywo przekonać się, jak działają poszczególne modele, a także porównać różne marki. Pamiętaj: zakup lalki erotycznej od nas może być nieco droższy, ale oferowana przez nas usługa oznacza, że będziesz cieszyć się nią dłużej.

Dodaj komentarz

Obsługa i kontakt

Szybka konfiguracja na koncie

Śledzenie zamówienia, opłacanie faktur i zmiana danych

Potrzebujesz pomocy?

Chętnie służymy pomocą. Nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji każdego dnia roboczego.