Specjalisci od Sex Dolls na polskim rynku

Gwarancja najniższej ceny

Ponad 1000 lalek w magazynie

Rozdarcie skóry, co teraz?

W małym rogu znajduje się pęknięcie. Na szczęście możesz to bardzo łatwo naprawić samodzielnie. Jak naprawić pęknięcie, czego potrzebujesz i na co powinieneś/aś zwrócić uwagę? Odpowiedzi na te pytania możesz przeczytać tutaj.

To może zdarzyć się każdemu. Przykładasz swoją lalkę erotyczną do ostrego przedmiotu i nagle… rozdzierasz skórę. Oczywiście jest to przerażające, ponieważ: co z tym zrobisz? Po pierwsze: większość pęknięć jest często łatwa do naprawienia. W tym artykule dowiesz się, jak łatwo to zrobić.

Co powoduje pęknięcia

Pęknięcia powstają w wyniku tarcia lub połączenia ekspozycji na negatywne czynniki środowiskowe (ekstremalne ciepło, promieniowanie UV i chemikalia). Jest to często spowodowane:

  • Upadnięcie
  • Ciosy
  • Zbyt ciasna odzież
  • Ostre paznokcie i/lub przedmioty

Przy intensywnym użytkowaniu i niewłaściwej konserwacji, zużycie lalki następuje szybciej, co zwiększa ryzyko pęknięcia elastomeru.

Pęknięcia: co robić?

Pęknięcie można naprawić na dwa sposoby: za pomocą lutownicy i podkładu. Jeśli pęknięcie nie jest większe niż moneta o nominale 5 zł, w wielu przypadkach można je łatwo naprawić.

Uwaga: naprawę wykonujesz na własne ryzyko! Ostateczny wynik zależy od marki, składu elastomeru i historii konserwacji.

Pęknięcia lutownicze

Niewielkie pęknięcia można bardzo dobrze naprawić za pomocą lutownicy lub pistoletu lutowniczego. Jako lutu używasz testowego kawałka elastomeru, który otrzymujesz wraz z zamówieniem. Radzimy najpierw dobrze wyczyścić uszkodzenie. Następnie nałóż odrobinę elastomeru na koniec lutownicy i pozwól mu się stopić. Nakładaj go na pęknięcie, aż ładnie je wypełnisz. Następnie pozwól mu dokładnie stwardnieć. Po schłodzeniu Twoja lalka erotyczna jest jak nowa.

Naprawianie pęknięć za pomocą podkładu

Lutownica nie musi być droga. Jeśli masz ograniczony budżet, dobrą lutownicę można kupić w tanich sklepach, takich jak Action, już za kilkadziesiąt złotych.

Na rynku dostępne są specjalne zestawy naprawcze (zwane również klejem TPE). Odradzamy jego stosowania. Substancja tego kleju nie jest zatwierdzona na rynek europejski. Zamiast tego możesz naprawić pęknięcie za pomocą podkładu: 3M™ VHB™ Tape Primer 94. Po oczyszczeniu uszkodzenia bawełnianym wacikiem, nałóż niewielką ilość podkładu. Elastomer upłynnia się pod wpływem tego podkładu, ułatwiając jego wygładzenie.

Więcej wskazówek od SeksLaleczki.pl

  • Przed naprawą dokładnie oczyść pęknięcie. Oczyszczenie uszkodzeń poprawia przyczepność i zapewnia gładszy efekt. Wcześniej oczyść powierzchnię letnią wodą i łagodnym żelem pod prysznic bez perfum i alkoholu.
  • Pamiętaj o własnym bezpieczeństwie! Zapewnij dobrze wentylowany obszar i noś sprzęt ochronny (taki jak gogle, maska na usta i rękawice robocze).
  • Masz wątpliwości co do ostatecznego wyniku? Następnie najpierw przeprowadź test w niewidocznym miejscu (np. pod pachami).
Dodaj komentarz

Obsługa i kontakt

Szybka konfiguracja na koncie

Śledzenie zamówienia, opłacanie faktur i zmiana danych

Potrzebujesz pomocy?

Chętnie służymy pomocą. Nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji każdego dnia roboczego.