Specjalisci od Sex Dolls na polskim rynku

Gwarancja najniższej ceny

Ponad 1000 lalek w magazynie

Dlaczego talk w proszku jest cudownym lekiem dla lalki erotycznej?

Z czasem lalka erotyczna może stać się nieco błyszcząca, a nawet wydzielać lepką powłokę. Ale jak możesz temu zapobiec? Na przykład, czy kiedykolwiek myślałeś/aś o użyciu talku? SeksLaleczki.pl chciałby udzielić Ci kilku wskazówek, które sprawią, że Twoja lalka erotyczna znów będzie aksamitnie miękka i elastyczna.

Lalka erotyczna jest wykonana z termoplastycznego elastomeru. Materiał ten należy do elastomerów topliwych, co oznacza, że można go formować w kształt za pomocą wtrysku.

Twoja lalka erotyczna mieni się i jest lepka

Zazwyczaj lalki erotyczne wykonane z termoplastycznego elastomeru mają matowe wykończenie przypominające skórę. Tak więc lalka erotyczna wykonana z termoplastycznego elastomeru nie powinna świecić (nadmiernie). Z czasem materiał może stać się lepka i/lub zacząć wydzielać tłustą warstwę. Dzieje się tak prawdopodobnie dlatego, że olej znajdujący się w materiale wydostaje się na zewnątrz, gdy na materiale pojawiają się drobne pęknięcia. Olej reaguje z brudem i kurzem na wiązaniach i przywiera. Zwykle przyczyną jest ekspozycja na ekstremalne ciepło lub bezpośrednie światło słoneczne. Kosmetyki i oleje mogą również powodować utratę elastyczności materiału.

Twoja lalka erotyczna znów jak nowa

Z odrobiną talku (pudru dla niemowląt) możesz sprawić, że skóra lalki seksualnej będzie gładka i promienna w mgnieniu oka. Talk w proszku pochłania nadmiar oleju, dzięki czemu elastomer znów staje się komfortowy. Możesz również zapobiegawczo stosować niewielką ilość talku. Dodatkową zaletą jest przyjemny zapach, zwłaszcza jeśli wybierzesz puder dla niemowląt. Nigdy nie możesz całkowicie uniknąć lepkiej warstwy. Ale szanse maleją, jeśli regularnie pielęgnujesz lalkę erotyczną.

Aby uzyskać optymalne wyniki

Czyszczenie lalki erotycznej może, ale nie musi być konieczne, jeśli lalka erotyczna nie jest bardzo brudna. Jeśli twojej lalce erotycznej przydałoby się czyszczenie, przeczytaj najpierw te praktyczne wskazówki zanim przejdziesz dalej.

Po czyszczeniu pozwól lalce dokładnie wyschnąć. Dotyczy to również na przykład pach i rozszczepu pośladków. W końcu chcesz uzyskać równomierny, matowy efekt końcowy. Lekko ściskając pojemnik, możesz z łatwością nałożyć talk na skórę. W razie potrzeby użyj wacika lub pędzla do makijażu, aby rozprowadzić puder.

Który talk w proszku jest odpowiedni?

Możesz wybrać talk w proszku dowolnej marki. Najlepiej wybierz talk w proszku bez perfum. Może być stosowany na wszystkich częściach ciała i jest odpowiedni dla (bardzo) delikatnej skóry. Jeśli chcesz, aby talk miał również przyjemny zapach, wybierz puder dla niemowląt od Zwitsal. Produkt pochłania nadmiar sebum i ma delikatny zapach.

Dodaj komentarz

Obsługa i kontakt

Szybka konfiguracja na koncie

Śledzenie zamówienia, opłacanie faktur i zmiana danych

Potrzebujesz pomocy?

Chętnie służymy pomocą. Nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji każdego dnia roboczego.