Specjalisci od Sex Dolls na polskim rynku

Gwarancja najniższej ceny

Ponad 1000 lalek w magazynie

Długość życia lalki erotycznej

Hurra, twoja lalka erotyczna w końcu dotarła! Aż się palisz, żeby ją użyć. Ale jaka jest w ogóle żywotność lalki erotycznej? Możesz przeczytać o tym w tym artykule.

Nic nie ma życia wiecznego

Realistyczna lalka erotyczna może wytrzymać bicie. Ale jak w przypadku każdego produktu, niektóre części w końcu się zepsują. Zapewniamy: w przypadku realistycznej lalki erotycznej jest raczej późno niż wcześnie. Żywotność lalki erotycznej jest niewiarygodnie wysoka w porównaniu do innych masturbatorów. Jeśli odpowiednio dbasz o lalkę erotyczną, możesz liczyć na to, że będzie ona działać przez wiele lat. Zależy to od częstotliwości użytkowania, ale także od tego, jak obchodzisz się z lalką erotyczną. Średnia długość życia lalki erotycznej wynosi ponad 15 lat. To średnia i oczywiście zawsze są od niej wyjątki, zarówno idzie w dół, jak i w górę.

Częściowo to Ty kontrolujesz długość życia lalki erotycznej

Biorąc pod uwagę kilka rzeczy przed i w trakcie użytkowania, możesz przedłużyć żywotność tego materiału. Dla przykładu, rozważ następującą sytuację:

 • Unikaj ekstremalnych temperatur i bezpośredniego światła słonecznego.
  Realistyczna lalka erotyczna najlepiej rozwija się, gdy jest przechowywana w temperaturze pokojowej. Przechowuj swoją lalkę seksualną starannie przykrytą białym (polarowym) kocem każdego dnia, a zminimalizujesz możliwe uszkodzenia spowodowane ekstremalnym ciepłem i światłem słonecznym.
 • Unikaj ostrych przedmiotów.
  Ostre przedmioty mogą powodować uszkodzenia i drobne pęknięcia. Oczyszczając otoczenie z ostrych przedmiotów, takich jak klucze, nożyczki i narzędzia, ograniczasz możliwość uszkodzenia skóry lalki erotycznej. Weź również pod uwagę pazury zwierząt domowych.
 • Wybieraj ubiory w jasnych odcieniach.
  Ciemne barwniki mogą ścierać się ze skóry twojej lalki erotycznej. Dlatego najlepiej wybieraj strój w jasnych kolorach i pierz ubrania w wysokiej temperaturze 3 do 4 razy przed użyciem. W ten sposób możesz zminimalizować ryzyko przeniesienia koloru. Jeśli chcesz założyć ubiór w ciemniejszych odcieniach, zawsze zapobiegawczo załóż na lalkę bieliznę w kolorze skóry. W ten sposób zmniejszasz ryzyko przeniesienia koloru.
 • Regularnie zmieniaj pozycję lalki erotycznej.
  Kiedy pozostawiasz lalkę erotyczną siedzącą, stojącą lub leżącą w tej samej pozycji przez długi czas, zwiększasz ryzyko powstania rozstępów i deformacji. Regularna zmiana pozycji znacznie zmniejsza to ryzyko. Możesz także podeprzeć kończyny poduszką lub innym miękkim przedmiotem.
 • Obchodź się ze swoją lalką erotyczną ostrożnie i z rozwagą.
  Ostre obchodzenie się z nią jest katastrofalne dla życia Twojej lalki erotycznej. Nie opieraj się na swojej lalce erotycznej całym ciężarem ciała i nie wymuszaj zginania/rozciągania stawów.
 • Używaj łagodnych (czyszczących) produktów dla swojej lalki erotycznej.
  Jeśli chodzi o jakość lalki erotycznej, powinieneś/aś szczególnie unikać czyszczenia jej agresywnymi środkami czyszczącymi, takimi jak chlor, aceton lub spirytus. Najlepiej używaj środka czyszczącego zawierającego 0% alkoholu i 0% perfum, odpowiedniego dla bardzo wrażliwej skóry.

Długość życia szkieletu lalki erotycznej

Każda realistyczna lalka erotyczna ma solidny i wytrzymały metalowy szkielet. Możesz oczekiwać, że ten szkielet przetrwa lata, pod warunkiem, że będziesz się z nim obchodzić we właściwy sposób. Warto wiedzieć, że stawy lalki erotycznej mogą być początkowo nieco sztywne, jest to normalne w przypadku zupełnie nowej lalki erotycznej. Nie używaj nadmiernej siły podczas zginania i/lub rozciągania stawów, ponieważ może to prowadzić do niepotrzebnego zużycia. Poprzez delikatne zginanie i/lub rozciąganie stawów kilka razy, zakres ruchu szkieletu naturalnie się zwiększy.

Realistyczna lalka erotyczna może mieć standardową lub stojącą stopę. Lalka erotyczna ze stojącą stopą ma funkcję stojącą. Możesz wyprostować lalkę erotyczną ze stojącą stopą bez żadnych problemów, pod warunkiem, że zapewnisz jej odpowiednią stabilność. Na przykład, kładąc lalkę erotyczną na czymś. Pod żadnym pozorem nie stawiaj lalki erotycznej ze standardową stopą w pozycji pionowej, ponieważ jest to katastrofalne dla szkieletu twojej lalki erotycznej.

Wskazówka

Bycie słodkim/słodką i miłym/miłą nie wystarczy

Bez względu na to, jak słodki/a jesteś dla swojej lalki erotycznej, oczywiście zawsze są części, które się zużywają. W przypadku realistycznej lalki erotycznej masz gwarancję na wady produkcyjne i produkcyjne. Ale nie ma gwarancji na inne części, tak jak w przypadku innych produktów. Mowa o peruce, rzęsach, sztucznych paznokciach i półtrwałym makijażu. Z przyjemnością pomożemy Ci wybrać materiały do wymiany tych części, aby Twoja lalka erotyczna znów wyglądała jak nowa!

Dodaj komentarz

Obsługa i kontakt

Szybka konfiguracja na koncie

Śledzenie zamówienia, opłacanie faktur i zmiana danych

Potrzebujesz pomocy?

Chętnie służymy pomocą. Nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji każdego dnia roboczego.