Specjalisci od Sex Dolls na polskim rynku

Gwarancja najniższej ceny

Ponad 1000 lalek w magazynie

Wszystko, co musisz wiedzieć o AK Doll

Czy chcesz kupić seks lalkęi Twoje oko padło na jedną z pań z AK Doll? W tym artykule opowiemy Ci wszystko o światowym numerze jeden w dziedzinie silikonowych lalek erotycznych.

Spis treści

O AK Doll

Ujawniliśmy już pierwszą unikalną cechę, najwyższej jakości lalki erotyczne AK Doll są wykonane z silikonu. W przeciwieństwie do lalek erotycznych innych marek z naszej oferty, które są wykonane z TPE.

AK Doll, gdzie AK oznacza Angel Kiss Dolls, jest wciąż stosunkowo młodą marką specjalizującą się w lalkach erotycznych w segmencie high-end. Jako marka zależna lidera rynku WM Doll, posiada całą wiedzę i doświadczenie w opracowywaniu i produkcji najwyższej jakości lalek erotycznych.

Wysokiej jakości silikonowe lalki erotyczne od AK Doll

Dla wymagającego miłośnika lalek erotycznych, lalki AK Doll są najlepsze. Wszystkie modele są wykonane w całości z silikonu i luksusowo wykończone z niemal wszystkimi możliwymi funkcjami premium. Przewaga silikonu nad TPE polega na tym, że szczegóły optyczne są jeszcze bardziej realistyczne, a silikon jest trwalszy i wymaga mniej konserwacji dzięki niskiej porowatości.

Co wyróżnia AK Doll na tle konkurencji?

Jeśli rozważasz zakup wysokiej jakości lalki erotycznej AK Doll, dobrze jest poznać zalety i wady w porównaniu z konkurencyjnymi markami.

Wykonana w całości z silikonu

A Sex Dolls wykonane z silikonu są znacznie droższe niż modele wykonane z TPE. Ale dzięki temu naprawdę zyskujesz coś wyjątkowego w swoim domu, którym będziesz się cieszyć przez wiele lat. Materiał ten doskonale nadaje się do tworzenia lalek erotycznych, które są praktycznie nie do odróżnienia od prawdziwej kobiety.

Standardowe funkcje premium

Każdy model AK Doll jest standardowo wyposażony w funkcje premium, takie jak super wytrzymały metalowy szkielet EVO z wysokiej jakości połączeniami i szkieletem dłoni. Te miękkie żelowe piersi, stojąca stopa i pochwa o realistycznej fakturze sprawiają, że AK Doll to najlepszy wybór dla tych, którzy chcą tylko tego, co najlepsze.

Perfekcja w najdrobniejszych szczegółach

Dzięki temu, że skóra ma bardziej równomierną powierzchnię, drobne szczegóły są bardziej widoczne na AK Doll i są wykończone do perfekcji. Jest to szczególnie widoczne na twarzy w okolicy ust, nosa i uszu.Ugh. Wszystkie kobiece kształty i kontury ciała AK Doll bardzo realistyczne.

Zwiększona wytrzymałość

AK Doll jest o wiele trwalsza niż lalki erotyczne wykonane z TPE dzięki wyborowi silikonu jako skóry. Oczywiście nie oznacza to, że lalki erotyczne wykonane z TPE nie są trwałe, ale głównie wskazuje, że silikon jest po prostu nieco bardziej zaawansowany.

Bardzo niskie koszty utrzymania

Kolejną wielką zaletą materiału silikonowego jest to, że jest on bardzo łatwy w utrzymaniu. To ma związek z niską porowatością, dzięki czemu materiał prawie nie ulega trwałemu odkształceniu i niewchłania wilgoci ani innych płynów. W rezultacie powierzchnia jest mniej podatna na zużycie i może wytrzymać uderzenia lepiej niż inne materiały.

Na co powinneś/aś zwrócić uwagę kupując AK Doll?

Certyfikat autentyczności

Z każdą AK Doll Do zestawu dołączony jest unikalny certyfikat autentyczności. To jest dowód na to, że kupiłeś oryginalną lalkę od AK Dollmasz pewność co do najwyższej możliwej jakości oraz funkcji premium.

Wymiary

AK Doll są bezpiecznie zapakowane w dobrze zabezpieczone pudełko. W rezultacie, częściowo ze względu na długość lalki, pudełko jest stosunkowo duże. Rozmiar pudełka wynosi średnio: 160x43x28cm.

Jest to rzeczywiście duże pudełko, ale zmieści się w prawie każdym samochodzie. Chcesz odebrać swoją nową AK Doll z naszego sklepu w Zwolle i masz wątpliwości, czy zmieści się do twojego samochodu? Jeśli tak, skontaktuj się wcześniej z naszym działem obsługi klienta, aby to omówić.

Czas dostawy

Czasy dostawy AK Doll oferowanych w Europie są bardzo zróżnicowane. Na SeksLaleczki.pl mamy wiele modeli z naszego własnego magazynu w Holandii dostępny. Oznacza to, że będziesz mógł/a mieć nową seks lalkę po złożeniu zamówieniaw ciągu 2-5 dni roboczych. Dla modelu , który nie jest łatwo dostępny, musisz liczyć się z czasem dostawy od 6 do 9tygodni.

Jak rozpoznać oryginalną AK Doll?

W Internecie natkniesz się na wielu dostawców AK Doll zarówno w Polsce, jak i za granicą. Niestety, imitacja AK Dolls , które w rzeczywistości są zawsze gorszej jakości. W najgorszym wypadku twója nowa AK Doll, która nie jest zrobiona z silikonu, mimo że to jest to co chciałeś/aś. Przeczytaj nasze 3 wskazówki przed złożeniem zamówienia, aby mieć pewność że otrzymasz oryginalną AK Doll do domu.

  1. Czy zauważyłeś/aś (zbyt) atrakcyjnie oraz niskie ceny? W wielu przypadkach masz wtedy do czynienia z imitacją AK Doll. Masz wątpliwości co do autentyczności lalki? Jeśli tak, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.
  2. Najlepiej zawsze kupuj nową AKDoll z oficjalnego punktu sprzedaży. Kupując używaną lalkę AK Doll na przykład za pośrednictwem OLX lub innych stronach pośrednich, nie jest zalecane.
  3. Wiarygodny sklep internetowy zawsze posiada znak rozpoznawczy i jest powiązany z oficjalnym organem, takim jak Thuiswinkel.org lub ValuedShops. Sprawdzając, czy znak firmowy jest obecny, a sklep jest rzeczywiście zarejestrowany, możesz mieć pewność, że masz do czynienia z wiarygodną stroną.

Jakie akcesoria otrzymasz za darmo z nową lalką od AK?

Jeśli posiadasz oryginalną AK Doll to zostanie ona dostarczona do Twojego domu starannie i dyskretnie, wraz z następującymi akcesoriami:

  • Instrukcja obsługi + certyfikat autentyczności
  • Zestaw pielęgnacyjny składający się z: prysznica dopochwowego, rękawiczek, ręcznika i grzebienia
  • Losowy strój

Oto najpopularniejsze AK Doll

Po przeczytaniu wielu ciekawych informacji na temat AK Doll, naturalnie będziesz chciał/a zobaczyć kilka ładnych zdjęć. Poniżej znajdują się 3 najpopularniejsze AK Dolls w naszej kolekcji.

Często zadawane pytania dotyczące AK Doll

W wielu aspektach AK Doll w porównaniu do innych marek osiąga nieco wyższy poziom. Przekłada się to zatem na wyższą cenę. W zależności od celu, oczekiwań i budżetu, zawsze ważne jest, aby rozważyć, czy AK Doll jest najbardziej odpowiednią Sex Doll dla Ciebie.

Wynika to głównie z faktu, że każda AK Doll jest wykonana w całości z silikonu. W końcu silikon jest znacznie droższy niż TPE. Ponadto AK Dolls jest perfekcyjnie wykończona w każdym szczególe i ma wiele funkcji premium w standardzie.

AK Doll jest to marka premium, dlatego wszystkie modele są standardowo wyposażone w wiele funkcji premium. Tylko w marce DutchDoll znajdziesz tak wiele standardowych funkcji premium, jedyną różnicą jest to, że DutchDolls są wykonane z TPE zamiast silikonu.

Na SeksLaleczki.pl mamy wiele modeli lalek erotycznychdostępnych od ręki, również od AK Doll. Ze względu nasz zapas AK Dolls jest znacznie bardziej ograniczony niż w przypadku modeli wykonanych z TPE, które zalecamy szyciej zarezerwować wybrany model. Wtedy możesz mieć pewność, że otrzymasz natychmiastową dostawę, gdy tylko pojawią się nowe zapasy.

Dodaj komentarz

Obsługa i kontakt

Szybka konfiguracja na koncie

Śledzenie zamówienia, opłacanie faktur i zmiana danych

Potrzebujesz pomocy?

Chętnie służymy pomocą. Nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji każdego dnia roboczego.