Specjalisci od Sex Dolls na polskim rynku

Gwarancja najniższej ceny

Ponad 1000 lalek w magazynie

Wymień swój stary model

Czy jesteś gotowy/a na nową lalkę erotyczną i chciał(a)byś pozbyć się lub wymienić swój stary model? Możesz to zrobić od teraz.

Jeśli kupisz lalkę erotyczną naturalnej wielkości o wysokości co najmniej 157 cm, możemy nawet przyjechać i odebrać Twój stary model bezpłatnie.

Jak to działa?

Znajdź żądany model i zamów go jak zwykle. Możesz to zrobić online lub w naszym salonie w Zwolle.

Istnieje wiele sposobów na zwrot starego modelu:

  1. Dostarcz go do nas. Mieszkasz w pobliżu Zwolle lub przyjechałeś/aś odebrać swój nowy model? Wtedy możesz od razu oddać swój stary model.
  2. Oddaj swój stary model. Możemy bezpłatnie odebrać Twój stary model. Wyślemy etykietę wysyłkową i zaplanujemy jedną próbę odbioru za obopólną zgodą. To Ty jesteś odpowiedzialny/a za prawidłowe zapakowanie i samodzielne naklejenie etykiet. Czy nadal masz stare pudełko? Najlepiej użyj jego podczas wysyłki. W większości przypadków możesz również użyć pudełka nowego modelu.

Wyślij nam wiadomość na adres kontakt@sekslaleczki.pl, aby uzgodnić wybraną metodę.

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Często zadawane pytania

Możesz dostarczyć nam swój stary model, abyśmy mogli go poddać recyklingowi lub zutylizowaniu. Wiąże się to z pewnymi kosztami. Pobieramy za to opłatę w wysokości ok. 80zł (18,50 €) (z VAT). Jesteś odpowiedzialny/a za własny transport do nas.

Jeśli chcesz, abyśmy poddali recyklingowi lub zutylizowali Twój stary model, skontaktuj się z nami z wyprzedzeniem, abyśmy mogli podać Ci prawidłowe dane.

Zależy to od metody wymiany.

W momencie dostawy:

Jeśli sam/a oddasz nam swoją lalkę, nie ma to znaczenia.

W sprawie wysyłki:

Upewnij się, że lalka znajduje się w solidnym pudełku. Może to być pudełko, w którym została pierwotnie dostarczona, lub pudełko nowej lalki. Upewnij się, że opakowanie wygląda schludnie z zewnątrz i jest odpowiednio zamknięte.

Nie ma dla nas znaczenia, jak dokładnie lalka znajduje się w pudełku.

Obecnie nadal mamy zniszczone stare lalki, ponieważ nie ma jeszcze odpowiedniego procesu recyklingu lalek TPE. SeksLaleczki.pl wprowadza jednak proces recyklingu.

Stare lalki nie będą odsprzedawane za naszym pośrednictwem pod żadnym pozorem. Powodem jest to, że chcemy być w stanie zagwarantować higienę i jakość w 100%. Jest to możliwe tylko w przypadku nowych modeli.

Nie jest to ważne, że Twoja stara lalka została zakupiona u nas.

Obsługa i kontakt

Szybka konfiguracja na koncie

Śledzenie zamówienia, opłacanie faktur i zmiana danych

Potrzebujesz pomocy?

Chętnie służymy pomocą. Nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji każdego dnia roboczego.