Akcesoria

Na SeksLaleczki.pl znajdziesz wszelkiego rodzaju akcesoria dla swojej Sex Doll, od peruk po lubrykanty i od ubiorów po prezerwatywy.

Wyświetl filtry

Liczba wyświetlanych wyników: 8

Liczba wyświetlanych wyników: 8

Akcesoria i wyposażenie dla Sex Doll

Przed zakupem lalki erotycznej przydatne jest odpowiednie przygotowanie. Wymieniamy wszystkie akcesoria dla lalek erotycznych, od lubrykantów po peruki, prezerwatywy i stroje.

  • Lubrykant na bazie wody: Lubrykant na bazie wody jest niezbędny przy zakupie lalki erotycznej. Lalka erotyczna, podobnie jak prawdziwa kobieta, nie nawilża się sama. Lubrykant na bazie wody zwiększa komfort penetracji i zmniejsza ryzyko uszkodzenia lalki erotycznej. Nie używaj lubrykantu na bazie oleju lub silikonu, ponieważ może to uszkodzić materiał lalki erotycznej.
  • Peruki: Istnieją różne rodzaje peruk dla lalek erotycznych na sprzedaż. Peruki można zmieniać w nieskończoność. Peruka w dużej mierze decyduje o wyglądzie lalki erotycznej. Jeśli kupujesz (dodatkową) perukę dla swojej lalki erotycznej, masz duży wybór: długość włosów (krótkie, półdługie lub długie), kolor włosów (blond, brązowe, czarne lub rude) i strukturę włosów (proste, falowane lub kręcone). Jest z czego wybierać.
  • Środek do czyszczenia: Aby wyczyścić lalkę erotyczną, niezbędny jest dobry środek do czyszczenia zabawek. Dobry środek do czyszczenia zabawek delikatnie czyści lalkę erotyczną po użyciu, dzięki czemu bakterie i grzyby nie mają szans. Środek do czyszczenia zabawek przedłuży również żywotność lalki erotycznej. Łagodne mydło antybakteryjne jest dobrą alternatywą.
  • Oczy: Chcesz nadać swojej lalce erotycznej inny wygląd? Następnie nadaj swojej lalce inny kolor oczu. Możesz łatwo zmienić kolor oczu swojej lalki erotycznej, kupując dodatkowy zestaw oczu. Oczy są dostępne w wielu kolorach (niebieskim, zielonym, brązowym i czarnym).
  • Ubiór: Szukasz ładnego ubioru dla swojej lalki erotycznej? SeksLaleczki.pl to właściwe miejsce na ładny strój dla lalki erotycznej. Nasza kolekcja ubiorów składa się z ubrań zaprojektowanych specjalnie dla lalek erotycznych. Sprzedajemy seksowne, dopasowane ubrania, które doskonale podkreślają kobiece kształty Twojej lalki erotycznej.
  • Prezerwatywy: Czyszczenie lalki erotycznej to czasochłonne zadanie, ale można je zminimalizować, zakładając prezerwatywę podczas seksu. Kondom może być bezpiecznie używany w połączeniu z lubrykantem na bazie wody. Zawsze używaj prezerwatywy, gdy dzielisz się swoją lalką erotyczną z innymi osobami.

Chcesz dowiedzieć się więcej o konserwacji, czyszczeniu i dbaniu o swoją lalkę erotyczną? Zachęcamy do śledzenia naszego bloga.