Specjalisci od Sex Dolls na polskim rynku

Gwarancja najniższej ceny

Ponad 1000 lalek w magazynie

Informacje zwrotne

Prawo do odstąpienia od umowy / okres odstąpienia od umowy

Może się zdarzyć, że kupisz od nas produkt, ale zmienisz zdanie. Masz prawo do anulowania zamówienia do 14 dni (od dnia jego otrzymania) bez podania przyczyny. Masz kolejne 14 dni od anulowania na zwrot produktu. Następnie zwrócimy należną kwotę zamówienia w ciągu 14 dni od powiadomienia o zwrocie, pod warunkiem, że produkt został już otrzymany z powrotem w dobrym stanie. Koszty przesyłki zwrotnej do sklepu internetowego ponosi konsument. Koszt ten wynosi około 400 złotych (85€) za paczkę dla lalek erotycznych, sprawdź dokładne stawki na stronie internetowej przewoźnika.

Istnieją pewne prawne wyjątki od prawa do powrotu. Dotyczy to przedmiotów, które nie nadają się do zwrotu ze względu na ochronę zdrowia lub higienę (zgodnie z art. 10 ust. 9).

Następujące produkty nie mogą zostać zwrócone ze względów sanitarnych, jeśli ich plomba została usunięta po dostawie;

  • Wszystkie zabawki erotyczne, w tym lalki erotyczne, wibratory i dildo (stuczny penis)
  • Prezerwatywy
  • Stroje erotyczne, takie jak kostiumy, pończochy i rajstopy
  • Peruki
  • Lubrykanty, kremy i tabletki

Ponadto przedmioty wykonane na zamówienie są wyłączone z prawa do odstąpienia od umowy (zgodnie z art. 10 ust. 7).

Zamówienia na lalki i roboty, których nie ma w magazynie i w przypadku których możesz wprowadzić własne zmiany w wyglądzie, takie jak kolor ciała, nie mogą zostać anulowane ani zmienione. Te modele są szyte na miarę specjalnie dla Ciebie. SeksLaleczki.pl nie ponosi odpowiedzialności za Twoje nieprawidłowo podane specyfikacje. Jeśli nadal chcesz coś zmienić, a Twoje zamówienie nie zostało jeszcze ukończone, skontaktuj się z nami. Następnie możemy spróbować znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

Jeśli chcesz skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego.

Obsługa i kontakt

Szybka konfiguracja na koncie

Śledzenie zamówienia, opłacanie faktur i zmiana danych

Potrzebujesz pomocy?

Chętnie służymy pomocą. Nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji każdego dnia roboczego.