Specjalisci od Sex Dolls na polskim rynku

Gwarancja najniższej ceny

Ponad 1000 lalek w magazynie

Polityka prywatności

Polityka prywatności DVWZ

SeksLaleczki.pl

O naszej polityce prywatności

DVWZ bardzo dba o Twoją prywatność. W związku z tym przetwarzamy wyłącznie dane, których potrzebujemy do (ulepszania) naszych usług i traktujemy zebrane informacje o Tobie i Twoim korzystaniu z naszych usług z należytą starannością. Nigdy nie udostępniamy Twoich danych stronom trzecim w celach komercyjnych.

Niniejsza polityka prywatności ma zastosowanie do korzystania ze strony internetowej DVWZ i usług na niej dostępnych. Data wejścia w życie niniejszych warunków to 15/02/2021, wraz z publikacją nowej wersji wygasa ważność wszystkich poprzednich wersji. Niniejsza polityka prywatności opisuje, jakie dane na Twój temat są przez nas gromadzone, do czego są one wykorzystywane oraz komu i na jakich warunkach dane te mogą być udostępniane stronom trzecim. Wyjaśnimy Ci również, w jaki sposób przechowujemy Twoje dane i jak chronimy je przed niewłaściwym wykorzystaniem, a także jakie prawa przysługują Ci w związku z danymi osobowymi, które nam przekazujesz.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej polityki prywatności, skontaktuj się z naszą osobą kontaktową ds. prywatności, której dane kontaktowe znajdziesz na końcu naszej polityki prywatności.

Informacje o przetwarzaniu danych

Poniżej możesz przeczytać, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane, gdzie je przechowujemy (lub zlecamy ich przechowywanie), jakich technik bezpieczeństwa używamy i komu dane mogą być udostępniane.

Oprogramowanie sklepu internetowego

WooCommerce

Nasz sklep internetowy został stworzony w oparciu o oprogramowanie WooCommerce. Dane osobowe, które udostępniasz nam w celu korzystania z naszych usług, będą udostępniane tej stronie. WooCommerce ma dostęp do twoich danych, aby zapewnić nam wsparcie (techniczne), nigdy nie wykorzysta twoich danych w żadnym innym celu. Umowa zawarta z WooCommerce zobowiązuje WooCommerce do podjęcia odpowiednich środków bezpieczeństwa. Te środki bezpieczeństwa obejmują korzystanie z szyfrowania SSL i polityki silnych haseł. WooCommerce wykorzystuje pliki cookie do zbierania informacji technicznych związanych z korzystaniem przez Ciebie z oprogramowania, żadne dane osobowe nie są gromadzone ani przechowywane. WooCommerce zastrzega sobie prawo do udostępniania zebranych danych w ramach własnej grupy w celu dalszego ulepszania swoich usług.

WooCommerce

Nasz sklep internetowy jest oparty na oprogramowaniu WooCommerce, a jako hosting wybraliśmy Vimexx. Dane osobowe, które udostępniasz nam w celu korzystania z naszych usług, będą udostępniane tej stronie. Vimexx ma dostęp do Twoich danych w celu zapewnienia nam wsparcia (technicznego), nigdy nie wykorzysta Twoich danych w żadnym innym celu. Vimexx jest zobowiązany na mocy zawartej z nimi umowy do podjęcia odpowiednich środków bezpieczeństwa. Te środki bezpieczeństwa obejmują korzystanie z szyfrowania SSL i polityki silnych haseł. Tworzone są regularne kopie zapasowe, aby zapobiec utracie danych.page1image38856640

WooCommerce

Nasz sklep internetowy jest rozwijany za pomocą oprogramowania WooCommerce, hostujemy nasz sklep internetowy na własnym serwerze. Podjęliśmy odpowiednie środki techniczne i organizacyjne, aby w jak największym stopniu zapobiec nadużyciom, utracie i uszkodzeniu danych. Te środki bezpieczeństwa obejmują co najmniej szyfrowanie SSL i politykę silnych haseł. Tworzone są regularne kopie zapasowe, aby zapobiec utracie danych.

Hosting internetowy

Vimexx

Kupujemy hosting i usługi e-mail od Vimexx. Vimexx przetwarza dane osobowe w naszym imieniu i nie wykorzystuje Twoich danych do własnych celów. Strona ta może jednak gromadzić metadane dotyczące korzystania z usług. Nie są to dane osobowe. Vimexx podjął odpowiednie środki techniczne i organizacyjne, aby zapobiec utracie i nieuprawnionemu wykorzystaniu Twoich danych osobowych. Vimexx jest zobowiązany do zachowania poufności zgodnie z umową.

E-mail i listy mailingowe

MailChimp

Wysyłamy nasze biuletyny e-mail za pomocą MailChimp. MailChimp nigdy nie wykorzysta Twojego imienia i nazwiska ani adresu e-mail do własnych celów. Na dole każdej wiadomości e-mail wysyłanej automatycznie za pośrednictwem naszej strony internetowej zobaczysz link “anuluj subskrypcję”. Nie będziesz już otrzymywać naszego newslettera. Twoje dane osobowe są bezpiecznie przechowywane przez MailChimp. MailChimp wykorzystuje pliki cookie i inne technologie internetowe, które zapewniają wgląd w to, czy wiadomości e-mail są otwierane i czytane. MailChimp zastrzega sobie prawo do wykorzystywania Twoich danych w celu dalszego ulepszania swoich usług i, w ramach tego, udostępniania informacji stronom trzecim.

Vimexx

Korzystamy z usług Vimexx dla naszego regularnego biznesowego ruchu e-mail. Strona ta podjęła odpowiednie środki techniczne i organizacyjne, aby w jak największym stopniu zapobiec nadużyciom, utracie i uszkodzeniu Twoich i naszych danych. Vimexx nie ma dostępu do naszej skrzynki pocztowej i traktujemy cały nasz ruch poczty elektronicznej jako poufny.

Procesory płatności

Pay.co.uk

Do obsługi (części) płatności w naszym sklepie internetowym używamy dostawcy usług płatniczych Pay.nl. Pay.pl przetwarza Twoje imię i nazwisko, adres i miejsce zamieszkania oraz dane dotyczące płatności, takie jak numer konta bankowego lub karty kredytowej. Pay.nl podjęło odpowiednie środki techniczne i organizacyjne w celu ochrony Twoich danych osobowych. Pay.nl zastrzega sobie prawo do wykorzystywania Twoich danych w celu dalszego ulepszania usługi i, w tym kontekście, udostępniania (zanonimizowanych) danych stronom trzecim. Pay.nl udostępnia dane osobowe i dane zamówienia dostawcom usług po dokonaniu płatności w przypadku wniosku o odroczoną płatność (kredyt). Wszystkie powyższe gwarancje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych mają również zastosowanie do tych części usług Pay.nl, do których angażuje strony trzecie. Pay.nl nie będzie przechowywać Twoich danych dłużej niż zezwalają na to okresy ustawowe.

Klarna

Do obsługi (części) płatności w naszym sklepie internetowym używamy platformy Klarna. Klarna przetwarza Twoje imię i nazwisko, adres i miejsce zamieszkania oraz dane dotyczące płatności, takie jak numer konta bankowego lub karty kredytowej. Klarna podjęła odpowiednie środki techniczne i organizacyjne w celu ochrony Twoich danych osobowych. Klarna zastrzega sobie prawo do wykorzystywania Twoich danych w celu dalszego ulepszania usługi i, w ramach tego, udostępniania (zanonimizowanych) danych stronom trzecim. Klarna udostępnia dane osobowe i informacje dotyczące Twojej sytuacji finansowej agencjom ratingowym w przypadku wniosku o odroczenie płatności (kredyt). Wszystkie powyższe gwarancje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych mają również zastosowanie do tych części usług Klarna, do których angażuje ona strony trzecie. Klarna nie będzie przechowywać Twoich danych dłużej niż zezwalają na to terminy prawne.

Recenzje

WebwinkelKeur

Zbieramy recenzje za pośrednictwem platformy WebwinkelKeur. Jeśli zostawisz recenzję za pośrednictwem WebwinkelKeur, musisz podać imię i nazwisko oraz adres e-mail. WebwinkelKeur udostępnia nam te dane, abyśmy mogli powiązać recenzję z Twoim zamówieniem. WebwinkelKeur publikuje również Twoje imię i nazwisko na swojej stronie internetowej. W niektórych przypadkach WebwinkelKeur może skontaktować się z Tobą, aby skomentować Twoją recenzję. Jeśli zaprosimy Cię do pozostawienia recenzji, udostępnimy Twoje imię i nazwisko oraz adres e-mail WebwinkelKeur. Wykorzystują te dane wyłącznie w celu zaproszenia Cię do pozostawienia recenzji. WebwinkelKeur podjął odpowiednie środki techniczne i organizacyjne w celu ochrony Twoich danych osobowych. WebwinkelKeur zastrzega sobie prawo do angażowania stron trzecich w celu świadczenia usług, na które WebwinkelKeur wyraził zgodę. Wszystkie powyższe gwarancje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych mają również zastosowanie do tych części usługi, do których WebwinkelKeur angażuje strony trzecie.

Wysyłka i logistyka

PostNL

Kiedy składasz u nas zamówienie, naszym zadaniem jest dostarczenie Ci przesyłki. Korzystamy z usług PostNL w celu realizacji dostaw. Wymaga to od nas udostępnienia PostNL Twojego imienia i nazwiska, adresu i miejsca zamieszkania. PostNL wykorzystuje te dane wyłącznie w celu wykonania umowy. W przypadku, gdy PostNL zaangażuje podwykonawców, PostNL udostępni Twoje dane również tym stronom.

DHL

Kiedy składasz u nas zamówienie, naszym zadaniem jest dostarczenie Ci przesyłki. Korzystamy z usług DHL w celu realizacji dostaw. Wymaga to od nas udostępnienia DHL Twojego imienia i nazwiska, adresu i danych dotyczących miejsca zamieszkania. DHL wykorzystuje te dane wyłącznie w celu realizacji umowy. W przypadku, gdy DHL zaangażuje podwykonawców, DHL udostępni Twoje dane również tym stronom.page3image38944768

UPS

Kiedy składasz u nas zamówienie, naszym zadaniem jest dostarczenie Ci przesyłki. Korzystamy z usług UPS w celu realizacji dostaw. Wymaga to od nas udostępnienia UPS Twojego imienia i nazwiska, adresu i danych dotyczących miejsca zamieszkania. UPS wykorzystuje te informacje wyłącznie w celu wykonania

umowa. W przypadku, gdy UPS zaangażuje podwykonawców, UPS również udostępni im Twoje dane.

Fakturowanie i księgowość

E-księgowość

Aby prowadzić naszą dokumentację i księgowość, korzystamy z usług firmy E-bookkeeping. Udostępniamy Twoje imię i nazwisko, adres i dane dotyczące miejsca zamieszkania oraz szczegóły związane z Twoim zamówieniem. Dane te są wykorzystywane do zarządzania fakturami sprzedaży. Twoje dane osobowe są przekazywane i przechowywane w sposób chroniony. E-Bookkeeping zobowiązuje się do zachowania poufności i będzie traktować Twoje dane jako poufne. E-Bookkeeping nie wykorzystuje Twoich danych osobowych do celów innych niż opisane powyżej.

Cel przetwarzania danych

Ogólny cel przetwarzania

Wykorzystujemy Twoje dane wyłącznie w celu świadczenia naszych usług. Oznacza to, że cel przetwarzania jest zawsze bezpośrednio związany z zadaniem, które wykonujesz. Nie wykorzystujemy Twoich danych do (ukierunkowanego) marketingu. Jeśli udostępnisz nam swoje dane, a my wykorzystamy je do skontaktowania się z Tobą – w sposób inny niż na Twoją prośbę – w późniejszym czasie, poprosimy Cię o wyraźną zgodę. Twoje dane nie będą udostępniane stronom trzecim w celach innych niż wypełnianie obowiązków księgowych i administracyjnych. Wszystkie te osoby trzecie są zobowiązane do zachowania poufności na mocy umowy między nimi a nami lub przysięgi lub zobowiązania prawnego.

Automatycznie gromadzone dane

Dane zbierane automatycznie przez naszą stronę internetową są przetwarzane w celu dalszego ulepszania naszych usług. Dane te (np. Twój adres IP, przeglądarka internetowa i system operacyjny) nie stanowią danych osobowych.

Współpraca w dochodzeniach podatkowych i karnych

W stosownych przypadkach DVWZ może być prawnie zobowiązana do udostępnienia Twoich danych w związku z rządowymi dochodzeniami podatkowymi lub karnymi. W takim przypadku jesteśmy zmuszeni udostępnić Twoje dane, ale sprzeciwimy się temu w ramach możliwości przewidzianych przez prawo.

Okresy przechowywania

Przechowujemy Twoje dane tak długo, jak długo jesteś naszym klientem. Oznacza to, że przechowujemy Twój profil klienta do momentu, w którym wyrazisz chęć zaprzestania korzystania z naszych usług. Jeśli nam to wskażesz, potraktujemy to również jako prośbę o zapomnienie. Zgodnie z obowiązującymi zobowiązaniami administracyjnymi musimy przechowywać faktury zawierające Twoje dane (osobowe), więc będziemy przechowywać te dane przez cały obowiązujący okres. Jednak pracownicy nie mają już dostępu do Twojego profilu klienta i dokumentów, które stworzyliśmy w wyniku Twojego zadania.

Twoje prawa

Zgodnie z obowiązującymi przepisami holenderskimi i europejskimi, jako osoba, której dane dotyczą, masz pewne prawa w odniesieniu do danych osobowych przetwarzanych przez nas lub w naszym imieniu. Poniżej wyjaśniamy, czym są te prawa i jak się na nie powoływać. Zasadniczo, aby zapobiec nadużyciom, wysyłamy kopie i transkrypcje Twoich danych wyłącznie na Twój adres e-mail, który jest nam już znany. Jeśli chcesz otrzymywać dane na inny adres e-mail lub pocztą, poprosimy Cię o identyfikację. Przechowujemy zapisy wypełnionych wniosków, w przypadku zapomnienia wniosku zarządzamy zanonimizowanymi danymi. Otrzymasz wszystkie kopie i transkrypcje danych w formacie danych do odczytu maszynowego, którego używamy w naszych systemach. Masz prawo do złożenia skargi do Urzędu Danych Osobowych w dowolnym momencie, jeśli podejrzewasz, że wykorzystujemy Twoje dane osobowe w niewłaściwy sposób.

Prawo do inspekcji

Zawsze masz prawo wglądu do danych, które przetwarzamy (lub przetworzyliśmy), a które odnoszą się do Twojej osoby lub mogą być do niej przypisane. W tym celu możesz zwrócić się do naszej osoby kontaktowej ds. prywatności. Odpowiedź na wniosek otrzymasz w ciągu 30 dni. Jeśli Twoje żądanie zostanie uwzględnione, prześlemy Ci na znany nam adres e-mail kopię wszystkich danych wraz z listą podmiotów przetwarzających przechowujących te dane, wskazując kategorię, w ramach której je przechowujemy.

Prawo do sprostowania

Zawsze masz prawo do zmiany danych, które przetwarzamy (lub przetworzyliśmy), a które odnoszą się do Twojej osoby lub można je powiązać z Tobą. W tym celu możesz zwrócić się do naszej osoby kontaktowej ds. prywatności. Odpowiedź na wniosek otrzymasz w ciągu 30 dni. Jeśli Twoja prośba zostanie uwzględniona, wyślemy Ci potwierdzenie na znany nam adres e-mail, że dane zostały zaktualizowane.

Prawo do ograniczenia przetwarzania

Zawsze masz prawo do ograniczenia przetwarzanych przez nas (lub zleconych do przetworzenia) danych, które odnoszą się do Twojej osoby lub mogą być do niej przypisane. W tym celu możesz zwrócić się do naszej osoby kontaktowej ds. prywatności. Odpowiedź na wniosek otrzymasz w ciągu 30 dni. Jeśli Twoje żądanie zostanie uwzględnione, wyślemy Ci potwierdzenie na znany nam adres e-mail, że dane nie będą już przetwarzane do czasu zniesienia przez Ciebie ograniczenia.

Prawo zbywalności

Zawsze masz prawo do tego, aby przetwarzane przez nas dane (lub dane, które przetworzyliśmy), które odnoszą się do Twojej osoby lub mogą być przypisane do Ciebie przez inną stronę. W tym celu możesz zwrócić się do naszej osoby kontaktowej ds. prywatności. Odpowiedź na wniosek otrzymasz w ciągu 30 dni. Jeśli Twoja prośba zostanie rozpatrzona pozytywnie, prześlemy Ci, na znany nam adres e-mail, kopie lub transkrypcje wszystkich Twoich danych, które przetwarzaliśmy lub przetwarzaliśmy w naszym imieniu przez inne podmioty przetwarzające lub strony trzecie. Najprawdopodobniej w takim przypadku nie będziemy w stanie kontynuować świadczenia usług, ponieważ nie można zagwarantować bezpiecznego łączenia plików danych.

Prawo do sprzeciwu i inne prawa

W stosownych przypadkach masz prawo sprzeciwić się przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez DVWZ lub w jego imieniu. Jeśli wyrazisz sprzeciw, natychmiast zaprzestaniemy przetwarzania danych do czasu rozstrzygnięcia Twojego sprzeciwu. Jeśli Twój sprzeciw jest uzasadniony, udostępnimy Ci kopie i/lub kopie danych, które przetwarzamy (lub przetwarzaliśmy), a następnie trwale zaprzestaniemy ich przetwarzania. Masz również prawo do niepodlegania zautomatyzowanemu indywidualnemu podejmowaniu decyzji lub profilowaniu. Nie przetwarzamy Twoich danych w taki sposób, aby to prawo miało zastosowanie. Jeśli uważasz, że tak, skontaktuj się z naszym działem ds. prywatności.

Ciasteczka

Google Analytics

Za pośrednictwem naszej strony internetowej pliki cookie są ustawiane przez amerykańską firmę Google w ramach usługi “Analytics”. Używamy tej usługi do śledzenia i otrzymywania raportów na temat sposobu, w jaki odwiedzający korzystają z witryny. Ten podmiot przetwarzający może być zobowiązany przez obowiązujące przepisy prawa i regulacje do zapewnienia dostępu do tych danych. Nie zezwoliliśmy Google na wykorzystywanie informacji analitycznych uzyskanych dla innych usług Google.

Pliki cookie stron trzecich

W przypadku, gdy oprogramowanie innych firm korzysta z plików cookie, jest to wspomniane w niniejszym oświadczeniu o ochronie prywatności.page5image39006016page5image38998912page6image39093376page6image39094336

Zmiany w polityce prywatności

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany naszej polityki prywatności w dowolnym momencie. Na tej stronie zawsze znajdziesz jednak najnowszą wersję. Jeśli nowa polityka prywatności wpłynie na sposób, w jaki przetwarzamy dane już zebrane w odniesieniu do Ciebie, powiadomimy Cię o tym e-mailem.

Dane kontaktowe DVWZ

Hasselterdijk 20G Zwolle Holandia T ( 085) 808-8256 E contact@sexpop.nl

Osoba kontaktowa w sprawach dotyczących prywatności

H. de Vries

Obsługa i kontakt

Szybka konfiguracja na koncie

Śledzenie zamówienia, opłacanie faktur i zmiana danych

Potrzebujesz pomocy?

Chętnie służymy pomocą. Nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji każdego dnia roboczego.