Specjalisci od Sex Dolls na polskim rynku

Gwarancja najniższej ceny

Ponad 1000 lalek w magazynie

Informacje dotyczące zamawiania

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące dostawy lub odbioru zamówienia. Informacje na temat czasu dostawy zamówienia można również znaleźć tutaj.

Metody wysyłki

Twoje zamówienie zostanie standardowo dostarczone przez kuriera UPS lub DHL. W niektórych przypadkach produkt jest dostarczany przez innego dostawcę. W przypadku produktów znajdujących się w magazynie obowiązują następujące zasady: zamówienie przed godziną 14:00 w dni robocze = wysyłka tego samego dnia. Oznacza to, że w 99% przypadków Twoje zamówienie zostanie dostarczone w ciągu 2-5 dni roboczych.

W procesie zamawiania możesz wybrać opcję odbioru zamówienia z naszego magazynu. Wybierz opcję “odbierz w Zwolle” i opłać zamówienie. Modele, które są w magazynie, często można odebrać od nas tego samego dnia roboczego. Wyjątkiem są modele, które znajdują się w naszym magazynie centralnym. Modele te można często odebrać od nas w ciągu 1-3 dni roboczych. Gdy Twoje zamówienie dotrze do naszego magazynu w Zwolle, otrzymasz od nas wiadomość e-mail

Pamiętaj, że podczas zbierania zamówień pracujemy tylko po wcześniejszym umówieniu. W ten sposób pracownik jest zawsze do Twojej dyspozycji, a Twoja prywatność jest w 100% gwarantowana.

Chcesz, aby Twoja przesyłka została dostarczona w sobotę? Ty też możesz to zrobić! Standardowo dostarczamy nasze paczki w dni powszednie w godzinach od 8:00 do 18:00, ale możesz również wybrać dostawę w sobotę. Zapłacisz dodatkową opłatę. Chcesz z tego skorzystać? Jeśli tak, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Niestety nie możesz (jeszcze) wybrać opcji dostarczenia zamówienia do punktu odbioru. Wynika to z faktu, że paczki są zbyt duże, aby dostarczyć je do punktu odbioru InPost DHL lub UPS. Jeśli inne metody wysyłki nie są dla Ciebie dostępne, skontaktuj się z nami. Chętnie wspólnie z Tobą zastanowimy się nad alternatywnym rozwiązaniem.

Czas dostawy

SeksLaleczki.pl dąży do dostarczenia Twojego zamówienia tak szybko, jak to możliwe. W przypadku modeli dostępnych w magazynie czas dostawy wynosi od 2 do 5 dni roboczych. W przypadku modeli magazynowych obowiązują następujące zasady: zamówienie przed godziną 14:00 w dni robocze = wysyłka dziś.

Produkty, które zakupiliśmy od naszego dostawcy, ale których jeszcze nie otrzymaliśmy, umieszczamy w sklepie internetowym jako zamówienia przedpremierowe. Następnie możesz zarezerwować ten produkt z wyprzedzeniem, zamawiając go, a gdy tylko produkt do nas dotrze, zostanie wysłany. Szacowany czas dostawy podany jest w opisie. Ten może ulec zmianie. Czas dostawy modeli zamówionych w przedsprzedaży waha się od kilku dni do 8 tygodni.

W przypadku modeli wykonanych na zamówienie czas dostawy wynosi średnio od 2 do 6 tygodni. Czas dostawy spersonalizowanych lalek erotycznych zależy od dostawcy i wybranych opcji konfiguracji. Dla każdego produktu podany jest szacowany czas dostawy.

Dostawa jest w 100% dyskretna

W SeksLaleczki.pl traktujemy Twoją prywatność niezwykle poważnie. Twoje zamówienie zostanie dostarczone w zwykłym kartonie. Na kartonie nie ma żadnych reklam, obrazów ani innych odniesień do naszej firmy. 

Obsługa i kontakt

Szybka konfiguracja na koncie

Śledzenie zamówienia, opłacanie faktur i zmiana danych

Potrzebujesz pomocy?

Chętnie służymy pomocą. Nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji każdego dnia roboczego.